REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2022

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2022 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2022".

article and aside

Wyjazd szkoleniowy nauczycieli RCEZ do Włoch z projektu Erasmus+

W dniach 25 - 29 października 2021 r. 5 nauczycieli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej wzięło udział w wyjeździe szkoleniowym do miejscowości Volterra we Włoszech, w ramach realizowanego w szkole projektu Erasmus + Proper Relationships: Online and Offline. Było to pierwsze spotkanie nauczycieli w kraju koordynatora projektu, ponieważ z powodu pandemi COVID-19, wszystkie dotychczasowe działania projektowe realizowane były do tej pory w formie zdalnej. Głównym celem szkolenia był udział w warsztatach o tematyce przemocy i cyberprzemocy wśród młodzieży. Podczas realizacji tej mobilności nauczyciele RCEZ wraz z nauczycielami z Rumunii, Turcji, Włoch i Hiszpanii mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu ze specjalną jednostką policji z Florencji powołaną do zapobiegania i zwalczania zjawiska cyberprzemocy. Kolejnym punktem harmonogramu wyjazdu były warsztaty na Uniwersytecie we Florencji poświęcone tematyce przemocy i cyberprzemocy. Podczas spotkania pani prof. Ersilia Mensini, pracująca na Wydziale Psychologii w/w uniwersytetu, szczegółowo przedstawiła zjawisko przemocy wśród uczniów, a także omówiła programy edukacyjne, które zostały wdrożone we Włoszech w celu zapobiegania i zwalczania tych negatywnych zjawisk wśród młodzieży.

Podczas pobytu we Włoszech wszyscy nauczyciele zwiedzili szkołę kordynatora projektu - ITCG Ferruccio Niccolini, miasteczko Volterra, a także miasta Pizę i Florencję w Toskanii.

Kolejne spotkanie uczestników projektu Erasmus+ Proper Relationships: Online and Offlnie zostało zaplanowane na drugi tydzień maja 2022 r. Tym razem w mieście Alsed w Rumunii spotkają się uczniowie i nauczyciele z krajów partnerskich projektu Erasmus + KA229. W ramach tej mobilności planowany jest wyjazd 5 uczniów i 2 nauczycieli RCEZ.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Odbiór świadectw dojrzałości

Odbiór świadectw dojrzałości

Aktualizacja: 30 czerwca 2022 r. 12:39

Przyszli mechatronicy z RCEZ wyróżnieni za innowacje

Przyszli mechatronicy z RCEZ wyróżnieni za innowacje

Aktualizacja: 23 czerwca 2022 r. 07:44

Sportowe podsumowanie roku

Sportowe podsumowanie roku

Aktualizacja: 21 czerwca 2022 r. 16:48

Nasze sztafety najlepsze!!!

Nasze sztafety najlepsze!!!

Aktualizacja: 16 czerwca 2022 r. 13:23

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Aktualizacja: 07 czerwca 2022 r. 13:26

Wycieczka programowa II em

Wycieczka programowa II em

Aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 23:30

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop