REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Honorowe krwiodawstwo w naszej szkole.

W środę, 5 grudnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz pierwszy została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy

W dniu 04.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z jednym z pracodawców, zachęcające przyszłych absolwentów RCEZ do podjęcia pracy w ich zakładzie.

Rzecznik Praw Ucznia.

15.11.2018 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego został powołany Rzecznik Praw Ucznia. W wyniku głosowania na tę funkcję w roku szkolnym 2018/2019 została wybrana pani Aneta Golba.

Wystawa „Pokolenia Niepodległej”.

Od 9 listopada 2018 r. w naszej szkole można oglądać wystawę zatytułowaną „Pokolenia Niepodległej”. Obejmuje ona zdjęcia wykonane w ostatnim stuleciu, dzięki którym można prześledzić życie naszych przodków od I wojny światowej.

Twoja Krew Ratuje Życie.

Dnia 29 listopada 2018 roku, pracownica Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Lublinie Małgorzata Mesek przeprowadziła w naszej szkole prelekcję na temat honorowego krwiodawstwa.

Drugie miejsce w II Konkursie z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw.

27 listopada 2018 roku, uczeń klasy IV Ek Borys Luchowski przygotowywany przez p. Elżbietę Marczak-Bil, wziął udział w finale II Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Zamościu i zdobył drugie miejsce (nagroda – tablet).

Jak zwiększyć moc silnika, a jak zwiększyć ją dwukrotnie?

Jak zwiększyć moc silnika w swoim pojeździe – zastanawia się wielu kierowców mających bakcyla sportów motorowych, lub lubiących uczucie mocy pod pedałem gazu. Czy jest w ogóle możliwe zwiększenie jej nawet o 100%?

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018.

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję Charytatywną POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ organizowaną przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Akcji przy Radiu Lublin S.A.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop