REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

article and aside

Suksesy kartingowe

2004 r.

W Kartingowych Mistrzostwach Polski Piotr Ordecki został I wicemistrzem Polski.

W zawodach kartingowych o Puchar Ministra Edukacji Narodowej i Sportu zespołowo drużyna nasza zajęła III miejsce.

2001 r.

W Kartingowych Mistrzostwach Strefy Południowo-Wschodniej w kategorii młodzieżowej 125 w klasyfikacji zespołowej klub nasz zajął II miejsce, zaś w kategorii popularnej 125 zawodnicy uzyskali następujące lokaty:

Michał Wujec - został wicemistrzem Strefy Południowo-Wschodniej,

Piotr Bosak - III miejsce,

W klasyfikacji zespołowej zawodnicy zajęli II miejsce.

2000 r.

W zawodach o Mistrzostwo Strefy Południowo-Wschodniej w kategorii młodzieżowej 125 Piotr Ordecki zdobył tytuł II wicemistrza Strefy.

1999 r.

W Kartingowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w kategorii młodzieżowej 125:

Piotr Ordecki - mistrz Okręgu Lubelskiego,

Radosław Kręt - II wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

W zawodach o Mistrzostwo Strefy Południowo - Wschodniej w kategorii młodzieżowej 125:

Piotr Ordecki - II wicemistrz Strefy,

W klasyfikacji zespołowej - II miejsce.

1998 r.

Tomasz Bosak - I wicemistrz Okręgu Lubelskiego.

1997 r.

W Kartingowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego:

Tomasz Bosak - mistrz Okręgu Lubelskiego,

Piotr Mazurek - I wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

Leszek Greszta - II wicemistrz Okręgu Lubelskiego.

1996 r.

Leszek Piech - II wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

Zespołowo SKS "Energetyk" - zostaje Mistrzem Okręgu Lubelskiego.

1994 r.

Andrzej Przytuła - mistrz Okręgu Lubelskiego,

Piotr Żołopa - II wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

Zespołowo SKS "Energetyk" - został drużynowym Mistrzem Okręgu Lubelskiego.

1993 r.

Grzegorz Kręt - I wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

Zespołowo SKS "Energetyk" - mistrz Okręgu Lubelskiego.

1992 r.

Dariusz Korzybski - mistrz Okręgu Lubelskiego,

Grzegorz Koperwas - I wicemistrz Okręgu Lubelskiego,

Zespołowo SKS "Energetyk" - mistrz Okręgu Lubelskiego w kategorii popularnej 125.

1991 r.

III miejsce zespołowo w Ogólnopolskich Kartingowych Zawodach o Puchar Wojewody Zamojskiego w kategorii młodzieżowej 125.

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Eliminacje okręgowe „Euroelektry”.

Trzech uczniów naszej szkoły: Piotr Małyszek z kl. III TM oraz Patryk Kusiak i Dominik Zygmunt z kl. IV TE, wzięło udział zawodach II stopnia (okręgowych) XXI edycji Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra".

Sukcesy z języka niemieckiego.

W tym tygodniu otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund". Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na bardzo dobrych miejscach – Konrad Ostrowski z klasy II TM zajął 1. miejsce w województwie lubelskim i 19. w kraju (opiekun p. Agnieszka Oleszczak-Bryła), Grzegorz Pawłowski z klasy I TM był 9. w województwie i 351. w kraju (opiekun p. Danuta Kryńska).

Otrzymaliśmy tytuł Srebrnej Szkoły 2019!

W rankingu Techników 2019 organizowanym przez czasopismo „Perspektywy” Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju zdobyło 16 miejsce w województwie lubelskim i 246 miejsce w kraju, otrzymując tym samym tytuł Srebrnej Szkoły.

Egzaminy zawodowe w RCEZ.

9 stycznia 2019 roku rozpoczęły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Sesja egzaminacyjna potrwa do 13 lutego.

„Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018” w RCEZ.

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ organizowaną przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Akcji przy Radiu Lublin S.A.