Samorząd Uczniowski


Proszę czekać...

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu:


Opiekę nad działalnością Samorządu Uczniowskiego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej z ramienia dyrekcji sprawuje:

wicedyrektor Anna Olszowy

Opiekunowie:

Edyta Pleskacz, Anna Pluta, Ewelina Pyć


Lista członków Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:
Agata Piętak kl. 4Ek

Zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:
Hubert Mucha kl. 3 TM

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

1

Kusiak Adrianna

1Ek

2

Granda Paulina

1Ek

3

Grochowicz Paulina

1Ek

4

Gumiela Katarzyna

1Ek

5

Kozioł Angelika

1Ek

6

Sularz Alekasandra

1Ek

7

Zając Martyna

2Ek

8

Rapa Katarzyna

2Ek

9

Pyda Zuzanna

2Ek

10

Bukryj Michał

2Ek

11

Szuper Łucja

2Ek

12

Kuczma Katarzyna

3Ek

13

Chudy Aleksandra

3Ek

14

Sołtys Milena

3Ek

15

Piętak Agata

4Ek

16

Kniaź Agata

4Ek

17

Momot Natalia

4Ek

18

Obszyńska Aleksandra

4Ek

19

Sadło Izabela

4Ek

20

Mateja Klaudia

4Ek

21

Witko Adam

4Ek

22

Sadło Izabela

4Ek

23

Goch Klaudia

4Ek

24

Dzido Wiktoria

4Ek

25

Wiok Antoni

1TI

26

Maksim Alicja

1TI

27

Okoń Joanna

2TI

28

Stelmach Marcin

2TI

29

Czerwonka Jan

2TI

30

Król Maksymilian

2TI

31

Kukla Dominika

3TI

32

Myszak Michał

3TI

33

Klimczak Jakub

4TI

34

Miarowska Natalia

4TI

35

Antoni Adrian

1TM

36

Piętak Domnik

1TM

37

Gajur Tomasz

2TM

38

Fronczak Patryk

2M

39

Nowak Jakub

2TM

40

Wasąg Szymon

4TM

41

Zając Krzysztof

4TM

42

Dziwura Alicja

1AS

43

Zygmunt Klaudia

1Sb

44

Drozdowski Norbert

1Sb

45

Działo Kacper

1Sb

46

Patro Jakub

2Sa

47

Kiełbasa Miłosz

2Sa

48

Soliło Jan

3Sa

49

Knap Jakub

3Sa

50

Darda Łukasz

3Sa

51

Małyszek Bartosz

3Sb

52

Buczek Patryk

3Sb

53

Bich Arkadiusz

2AI

54

Wryszcz Adrian

2AI

55

Krasny Michał

3TA

56

Kuliński Michał

3TA

57

Głaz Jakub

2TE

58

Ksiądz Jakub

2TE

59

Nalepa Paweł

3TE

60

Papież Przemysław

4TE

61

Szymanik Sylwester

4TE

62

Sosnówka Paweł

3d

63

Jeż Marcin

3d

64

Momona Mateusz

3d

65

Mucha Hubert

3TM

66

Oleszek Rafał

3TM