X Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego

Uczniowie RCEZ zdominowali rywalizację chłopców w X Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego, które odbyły się we wtorek 19 marca na Krytej Pływalni w Biłgoraju.

Trzy pierwsze miejsca „padły łupem” naszych reprezentantów w konkurencji indywidualnej 50 metrów stylem dowolnym. Zwyciężył Damian Błaszczyk z klasy 3Sb, z rewelacyjnym czasem 24.90! Tuż zanim zameldował się Paweł Bury z klasy 2TI , a na trzecim miejscu podium stanął Bartłomiej Obszyński z 2TM.

W wyścigach sztafetowych 4x25 metrów stylem dowolnym wypadliśmy równie dobrze. Nasze sztafety zajęły dwa pierwsze miejsca, a kolejny zespół uplasował się pozycji czwartej. Tuż za podium stanęły nasze dziewczęta, którym niewiele zabrakło do trzeciej na mecie reprezentacji ZSBiO. Do końcowej klasyfikacji szkół brane były pod uwagę starty dziewcząt i chłopców. Ostatecznie RCEZ zajęło drugie miejsce.

Gratulujemy!

50 metrów stylem dowolnym chłopców:

1 miejsce - Damian Błaszczyk (3Sb) 24.90

2 miejsce - Paweł Bury (2TI) 25.52

3 miejsce - Bartłomiej Obszyński (2TM) 25. 74

4x25 metrów stylem dowolnym chłopców:

1 miejsce RCEZ 1 (Antoni Staszczak - 5TM5, Szymon Solak - 5TI, Paweł Bury - 2 TI, Damian Błaszczyk - 3Sb)

2 miejsce RCEZ 2 ( Bartłomiej Obszyński - 2TM, Bartosz Sadowski - 3TM, Nataniel Kobak - 2Sb, Michał Mazur - 1AS)

4 miejsce RCEZ 3 (Psiuk Micha ł- 1TM, Konrad Szendała - 1TM, Filip Kowalik - 1TE, Maciej Cios -1TE)

4x25 metrów stylem dowolnym dziewcząt:

4 miejsce RCEZ (Julia Rutkowski - 3Er, Magdalena Kozyra – 3IP, Rozalia Markowicz – 1EK, Lena Okoń – 1TM)

Adam Osuch

X Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego X Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego X Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego