Nasi pływacy drudzy w województwie

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie na pływalni Aqua Lublin. W Wojewódzkiej Licealiadzie w sztafecie 6 x 25 metrów stylem dowolnym zajęli drugie miejsce, tuż za gospodarzami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Niewiele do podium zabrakło w startach indywidualnych.

Czwarte miejsca zajęli Damian Błaszczyk (3Sb, 50 m. stylem klasycznym) oraz Nataniel Kobak (2Sb, 50 m. stylem grzbietowym).

Piątą lokatę, na 50 metrów stylem motylkowym, zajął Paweł Bury z klasy 2TI. Bartosz Sadowski z 3TM (50 m. stylem dowolnym) uplasował się na 7 pozycji.

Nasza jedyna reprezentantka Rozalia Markowicz z klasy 1 Ek była 17 na 50 metrów stylem motylkowym.

Skład srebrnej sztafety: Antoni Staszczak (5TM5), Szymon Solak (5Ti5), Damian Błaszczyk (3Sb), Nataniel Kobak (2Sb), Bartosz Sadowski (3TM) i Paweł Bury (2Ti).