REWELACYJNY SEZON LEKKOATLETYCZNY NASZYCH DZIEWCZĄT

PADŁY NOWE REKORDY SZKOŁY I FINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY!!!

Wielkie sukcesy zanotowały w tym sezonie nasze lekkoatletki.

W zawodach powiatowych i półfinale wojewódzkim wywalczyły drużynowo II miejsce i tym samym awansowały do Finału Wojewódzkiego Licealiady w Lidze LA. .

Taki sukces nie był udziałem naszych dziewcząt od ponad 20 lat.

Padły również wyczekiwane rekordy, których przez ponad dwie dekady nie udało się pobić. Wyśmienicie zaprezentowała się Aleksandra Pawęzka (5ER5), która pobiła rekord szkoły z 1985r. w rzucie oszczepem, uzyskując rezultat 30,60m. Ola stanęła na najwyższym stopniu podium.

Znakomity wyścig rozegrała Senderek Martyna (2EK) zdobywając srebrny medal na dystansie 400m i tym samym pobijając rekord szkoły z 1991r. Martyna uzyskała świetny czas: 1:03,12s. Rewelacyjnie pobiegła również nasza sztafeta 4x100m, w składzie: Wróbel Martyna (5ER5), Markowicz Rozalia (1Ek), Rawska Martyna (2EK), Senderek Martyna (2EK). Dziewczęta w półfinale zdobyły srebrne medale i ustanowiły nowy rekord szkoły: 56,74s.

Bardzo dobre zawody rozegrała Martyna Rawska (2EK), która wywalczyła II miejsce w półfinale wojewódzkim w pchnięciu kulą. W tych samych zawodach Wróbel Martyna (5ER5) zdobyła srebrny medal w skoku w dal. W skład reprezentacji wchodziły również: Czajka Julia (5ER5), Dubiel Julia (2EK), Litwin Zuzanna (1IR), Kwiatkowska Julia (2EK), Olik Patrycja (3ER), Okoń Lena (1TM), Podpora Oliwia (2EK), Pokarowska Dominika (3ER), Rawiak Bernadeta (5ER5), Róg Alicja (5ER5). Drużynowo dziewczęta finalnie uplasowały się w pierwszej dziesiątce szkół ponadpodstawowych całego województwa lubelskiego.

Gratulujemy dziewczętom sukcesu i osiągniętych rezultatów!!!!