Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli trzecie miejsce w Finale Krajowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, który odbył się 19 września w Bełchatowie.

Chłopcy uplasowali się tuż za szkołami mistrzostwa sportowego z Aleksandrowa Łódzkiego i Dąbrowy Górniczej. Wynik ten jest największym osiągnięciem szkoły w jej długiej historii. Bardzo dobre starty naszych reprezentantów zaowocowały dodatkowo sukcesami indywidualnymi.

Najlepszym zawodnikiem całego bloku biegów długich został startujący na 800 metrów Karol Łaba. Wybiegał on rewelacyjny czas 1:57.93.

Brązowe medale zdobyli Alan Michalak (pchnięcie kulą) i Jan Ćwikła (skok w dal).

Na trzecim miejscu podium zameldowała się również sztafeta 4x100 w składzie Adrian Bazan, Błażej Grabias, Patryk Kołodziej i Damian Błaszczyk.

Sukces drużyny nie byłby możliwy bez pozostałych jej zawodników.

100 metrów: Adrian Bazan (1BS), Błażej Grabias (absolwent), Hubert Wlaź (5TP5)
200 metrów: Mateusz Spólnik (3TM)
400 metrów: Sebastian Pac (5TE5), Damian Błaszczyk (3Sb), Wiktor Małer (4Sb)
800 metrów: Karol Łaba (3AS), Rafał Czajka (4TM)
1500 metrów: Kacper Świtała (5Sb)
Skok w dal: Jan Ćwikła (2TM), Patryk Kołodziej (5TM5), Kacper Maciocha (5TP5)
Pchnięcie kulą: Kacper Bednarz (3IP), Adrian Pietryszak (3IP), Alan Michalak (4TM)

Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA