Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt

W poniedziałek 10 października na boisku szkolnym odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt, do których przystąpiło pięć drużyn.

Zawody rozpoczęły się punktualnie o 12.30 dwoma równolegle rozgrywanymi meczami pomiędzy klasami 2ER i 1TR oraz 3ER i 1EK. Oba te spotkania zakończyły się wynikiem 1:0 na korzyść klas 1TR i 3ER. Dziewczęta z 1TR dzięki tej wygranej szybko zameldowały się w finale.

Następnie na placu gry zmierzyły się reprezentacje klas czwartych i 3ER. W tym meczu podobnie jak w poprzednich spotkaniach padł wynik 1:0, faworyzujący reprezentację klas czwartych.

Najwięcej bramek, bo aż trzy padło w czwartym meczu mistrzostw. Po zaciętej walce dziewczęta z klasy 1EK musiały uznać wyższość swoich starszych koleżanek z klas czwartych, które tym zwycięstwem zapewniły sobie udział w finale.


W meczu o trzecie miejsce piłkarki z 3ER pokonały reprezentację klasy 2ER w stosunku 1:0, natomiast w najważniejszym meczu mistrzostw dziewczęta z klas czwartych pokonały klasę 1TR 1:0 zdobywając tym samym Mistrzostwo Szkoły.


W meczu towarzyskim zagrały ze sobą reprezentacje nauczycielek i uczennic.

Dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom i doświadczeniu nauczycielki odniosły sukces wygrywając mecz 1:0 po serii rzutów karnych. Nie był to jednak łatwy mecz dla reprezentacji nauczycielek, ponieważ uczennice wykazały się duża wolą walki i sam wynik, do samego końca, był sprawą otwartą.


Drużynę uczennic klas czwartych reprezentowały:

Monika Kołodziejczyk, Julita Cyc, Aleksandra Chyl, Klaudia Kość, Martyna Grab, Milena Maciocha, Patrycja Machnio, Angelika Sobań.


Drużyna nauczycielek:

Kazimiera Polańska, Ewelina Pyć, Łucja Mroczek, Barbara Gliwa, Joanna Beda.Michał Padiasek

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt
Web design by SILAS