Logo Caritas Caritas RCEZ

Wielkanocne Dzieło Caritas

Po raz kolejny Szkolne Koło Caritas wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Wielkanocne Dzieło Caritas.

Wielkanocna zbiórka żywności „Tak.Pomagam!”

8 marca 2024 roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas brali udział w XXIV ogólnopolskiej zbiórce żywności Caritas Polska w sklepie Lidl w Biłgoraju.

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oznacza nadzieję na lepszy los setek tysięcy dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia.

Tak.Pomagam!

Za nami kolejna zbiórka żywności. 8 grudnia 2023 roku naszych wolontariuszy można było spotkać w sklepie Lidl w Biłgoraju.

Wkręć się w zbieranie nakrętek

Wolontariusze RCEZ ze Szkolnego Koła Caritas, Wolontariatu i PCK organizują po raz kolejny zbiórkę plastikowych nakrętek dla potrzebujących dzieci z powiatu biłgorajskiego.

PODARUJ DZIECKU RADOŚĆ

Zbiórka rzeczy dla dzieci ze szpitala to wspaniała okazja, aby pomóc dzieciom, które z różnych przyczyn muszą przebywać w szpitalu.

PODARUJ DZIECKU RADOŚĆ

Zbiórka rzeczy dla dzieci ze szpitala to wspaniała okazja, aby pomóc dzieciom, które z różnych przyczyn muszą przebywać w szpitalu. Dary, które zbierzemy, mogą sprawić, że pobyt w szpitalu będzie łatwiejszy i bardziej przyjemny dla małych pacjentów, którzy często muszą zmagać się z bólem, lękiem i samotnością.

Brązowe wilki z RCEZ

Uczniowie RCEZ w Biłgoraju, realizujący projekt GrandHelp, zdobyli tytuł Brązowego Wilka w tegorocznym finale Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Tak. Pomagam!

Makaron, ryż, kasza, kawa, herbata, cukier – te i inne produkty o długim terminie przydatności do spożycia zbierali wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas.

Zbiórka nakrętek dla Kai

Wolontariusze RCEZ ze Szkolnego Koła Wolontariatu, PCK i Caritas organizują zbiórkę plastikowych nakrętek dla Kai z Biłgoraja.

Misja Afryka

Szkolne Koło Caritas, podobnie jak w zeszłym roku, zorganizowało pomoc dla dzieci z Afryki.

XXI Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”

Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą nam się z wieczerzą Wigilijną. Aby móc przygotować paczki świąteczne dla ubogich Caritas Polska zorganizował Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Tak. Pomagam!”.