REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2024

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

article and aside

Suksesy sportowe

2023/2024

III miejsce w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (19 września 2023 r., Bełchatów)

Karol Łaba - I miejsce w biegu na 800 metrów w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (19 września 2023 r., Bełchatów)

III miejsce w skoku w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (19 września 2023 r., Bełchatów)

III miejsce w sztafecie 4x100 metrów w Finale Krajowym Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (19 września 2023 r., Bełchatów)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (13 października 2023 r., Biłgoraj)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (24 października 2023 r., Tomaszów Lubelski)

III miejsce w Ogólnopolskim Finale Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (28 października 2023 r., Białystok)

Opiekun: Adam Osuch

2022/2023

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Festiwalu Sztafet 4x100 metrów dziewcząt (15 czerwca 2023 r., Lublin)

I miejsce w Finale Wojewódzkim Festiwalu Sztafet 4x100 metrów (15 czerwca 2023 r., Lublin)

I miejsce w Finale Wojewódzkim Festiwalu Sztafet 4x400 metrów (15 czerwca 2023 r., Lublin)

Opiekun: Adam Osuch

III miejsce w Finale Ogólnopolskim Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych (27 kwietnia 2023 r., Bydgoszcz)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców (21 kwietnia 2023 r., Adamów)

Opiekun: Adam Osuch

V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców (23 marca 2023 r., Puławy)

Opiekun:Leszek Blicharz

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Pływaniu na 50 metrów stylem grzbietowym (12.12.2022 r., Lublin)

Damian Błaszczyk - II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Pływaniu na 50 metrów stylem grzbietowym (12.12.2022 r., Lublin)

Opiekun: Sławomir Łukaszczyk

V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie – szachy drużynowe (9 grudnia 2022 r., Zamość)

Opiekun: Leszek Blicharz

IV miejsce w Finale Krajowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców (26 październik 2022 r., Tomaszów Lubelski

I miejsce Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców (21 października 2022 r., Lublin)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (19 października 2022 r., Tomaszów Lubelski)

VI miejsce w Finale Krajowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych (20 września 2022 r., Kołobrzeg)

Opiekun: Adam Osuch

2021/2022

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Sztafet 4x100 i 4x400 metrów Chłopców (14 czerwca 2022, Lublin)

Hubert Ćwikła – II miejsce w Ogólnopolskich Indywidualnych Przełajowych Biegach Grunwaldzkich (31.05.2022 r., Grunwald)

Damian Bernaś – I miejsce w Ogólnopolskich Indywidualnych Przełajowych Biegach Grunwaldzkich (31.05.2022 r., Grunwald)

VI miejsce w Ogólnopolskim Finale w Drużynowych Biegach Przełajowych (10.05.2022 r., Aleksandrów Łódzki)

Damian Bernaś – III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 2000 metrów (21.04.2022 r., Tomaszów Lubelski)

Hubert Ćwikła - I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 2000 metrów (21.04.2022 r., Tomaszów Lubelski)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców (21.04.2022 r., Tomaszów Lubelski)

Opiekun: Adam Osuch

Bartosz Sadowski i Szymon Solak - II i III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Pływaniu na 50 metrów stylem grzbietowym (13.12.2021 r., Lublin)

Opiekun: Przemysław Kubat

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA Chłopców (28.10.2021 r., Lublin)

VI miejsce w Mistrzostwach Polski SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych (26.10.2021 r., Olecka)

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (21.10.2021 r. Tomaszów Lubelski)

Opiekun: Adam Osuch

2020/2021

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA Chłopców (16.10.2021 r., Lublin)

Hubert Ćwikła - I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 2000 metrów (18.06.2021 r., Tomaszów Lubelski)

Antoni Staszczak - II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 2000 metrów, (18.06.2021 r., Tomaszów Lubelski)

V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU (17.09.2020 r., Kołobrzeg)

Hubert Ćwikła - I miejsce w biegu na dystansie 400 metrów w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU (17.09.2020 r., Kołobrzeg)

Dominik Piętak - II miejsce w biegu na dystansie 400 metrów w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU (17.09.2020 r., Kołobrzeg)

Opiekun: Adam Osuch

wrzesień 2020

Dominik Piętak i Grzegorz Sobczak, klasa III TM – V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU, Kołobrzeg 2020

Dominik Piętak, klasa III TM – II miejsce w biegu na dystansie 400 metrów w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU, Kołobrzeg 2020

Opiekun: Adam Osuch

2019/2020

Grzegorz Sobczak, klasa II TM - I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA Chłopców w roku szkolnym 2019/2020

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2019/2020

II miejsce w Powiatowym Konkursie na Najlepszego Ucznia-Sportowca w Kategorii”Licealida” w roku szkolnym 2019/2020

Dominik Piętak, klasa II TM - I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA Chłopców w roku szkolnym 2019/2020

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Adam Osuch

2015 r.

Sztafeta chłopców I miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady w biegach przełajowych.

XVI miejsce w Ogólnopolskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Vena Cross 2015 w Łodzi.

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafecie 4x100m chłopców.

2014 r.

Sztafeta chłopców I miejsce w Województwie(biegi przełajowe).

IX miejsce na Ogólnopolskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Vena Cross 2014 w Łodzi.

2013 r.

Sztafeta chłopców I miejsce w Województwie(biegi przełajowe).

II miejsce w punktacji szkół w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców.

IV miejsce w Województwie w drużynowym tenisie stołowym.

2012 r.

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafecie Szwedzkiej Chłopców.

III miejsce w Województwie w piłce holowej.

III miejsce w finale Ogólnopolskich Vena Cross Festiwal 2012 w Łodzi.

2011 r.

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA chłopców.

II miejsce Bartek Szeliga na Mistrzostwach Polski w kumite indywidualnym juniorów.

Występ Igora Chuchro w finale wojewódzkim w pływaniu na 50m. stylem grzbietowym.

2010 r.

IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

2009 r.

IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w piłce ręcznej chłopców.

2008 r.

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA chłopców.

III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców.

2007 r.

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców.

III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA chłopców.

IV miejsce Damian Kusiek na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w pchnięciu kulą.

2006 r.

IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców.

2005 r.

Złoty medal w podnoszeniu ciężarów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

2004 r.

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych 4 x 1500 m chłopców w województwie lubelskim.

2003 r.

II miejsce drużynowo w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym.

2002 r.

I miejsce w piłce ręcznej i siatkowej chłopców w Licealiadzie,

I miejsce w piłce ręcznej chłopców w Rejonowej Licealiadzie,

I miejsce w sztafecie 4 x 100 m chłopców w Rejonowej Licealiadzie,

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych 4 x1500 m chłopców w województwie lubelskim.

2001 r.

II miejsce chłopców we współzawodnictwie szkół powiatu biłgorajskiego w Licealiadzie za rok szkolny 2000/01,

VII miejsce chłopców w Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej w roku szkolnym 2000/01,

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych 4 x 1500 m chłopców w województwie lubelskim.

2000 r.

I miejsce we współzawodnictwie szkół powiatu biłgorajskiego w Licealiadzie,

II miejsce chłopców w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze Lekkoatletycznej,

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych 4 x 1500 m chłopców w województwie lubelskim.

1999 r.

II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

I i II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

1998 r.

I miejsce w piłce koszykowej chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,

XIV miejsce w Polsce w Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej,

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w szachach,

I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych,

I miejsce sztafety 10 x 1000 m chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,

I miejsce chłopców w Wojewódzkich Zawodach Ligi Korespondencyjnej za rok szkolny 1997/98.

1997 r.

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach,

I miejsce chłopców w Igrzyskach Rejonowych Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych,

II miejsce w lekkiej atletyce chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych,

II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych w kategorii chłopców w roku szkolnym 1996/97.

1996 r.

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce szkół ponadpodstawowych,

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

I miejsce we współzawodnictwie szkół ponadpodstawowych w województwie zamojskim na rok 1995/96,

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Zamojskiego w lekkiej atletyce,

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych,

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików i Dzieci w lekkiej atletyce.

W latach 1985-90 Dariusz Osuch ustanowił 41 rekordów Polski wśród juniorów. W 1987 roku w Belgradzie zajął IV miejsce a w 1988 roku w Atenach - II miejsce podczas Mistrzostw Świata Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Po ukończeniu szkoły zdobył tytuł Mistrza Świata Juniorów i tytuł Mistrza Polski.

Również Andrzej Maciejewski szczyci się wybitnymi osiągnięciami sportowymi. Zdobył on tytuł Mistrza Świataw karate, był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy.

Kazimierz Węgrzyn natomiast reprezentował Polskę w piłce nożnej.

Ośmiokrotne zwycięstwo we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa zamojskiego przypada na lata 1985-95.

W tym okresie duże sukcesy w biegach średnich odnieśli:

Dariusz Kuzdra,
Leszek Czyż,
Piotr Koman,
Andrzej Swatowski,
Jacek Chmiel,
Tomasz Szymanik,
Konrad Kłyż.

W tym czasie pięciokrotnie zwyciężali w finałach wojewódzkich piłkarze ręczni, zdobywali mistrzostwo rejonu, siedmiokrotnie - I miejsce w zawodach wojewódzkich.

Drużyna piłki siatkowej także w tym czasie miała znaczące sukcesy. W roku szkolnym 1995/96 zajęła I miejsce we współzawodnictwie szkół ponadpodstawowych w województwie zamojskim i X miejsce w lidze mistrzów lekkiej atletyki szkół ponadpodstawowych w grupie techników a w pionie zasadniczych szkół zawodowych III miejsce.

1985 r.

I miejsce drużynowo w Wojewódzkiej Lidze Szkół Ponadpodstawowych,

I miejsce w biegach przełajowych o "Puchar Wiosny",

IV miejsce w Centralnej Spartakiadzie w podnoszeniu ciężarów zajął Dariusz Osuch.

1984 r.

I miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych.

1978 r.

I miejsce piłkarzy ręcznych w zawodach wojewódzkich; sukces ten powtórzyli w 1981 i 1984 roku.

1977 r.

I miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych o "Puchar Wiosny" zajął Józef Bogdan i reprezentował województwo zamojskie w Centralnych Biegach Przełajowych.

1973 r.

I miejsce w zawodach szkół średnich o puchar "Sztandaru Młodych",

I miejsce na otwarciu sezonu w lekkiej atletyce,

I miejsce w Powiatowej Spartakiadzie Młodzieży.

W 1973 roku utworzono Klub Sportowy "Energetyk" z sekcją piłki siatkowej i piłki ręcznej. Sekcja piłki siatkowej zajęła I miejsce w lidze okręgowej i awansowała do ligi wojewódzkiej. Do najlepszych siatkarzy należeli:

Dudek Jan,
Aront Jacek,
Kordas Adam,
Bagieński Grzegorz,
Szymanik Edward,
Patera Tomasz,
Sołtys Wiesław,
Peć Mirosław,
Paluch Tomasz,
Kanty Stanisław,
Cybulski Stanisław,
Samulak Witold.

Sekcja piłki ręcznej także odniosła znaczący sukces, zajmując w 1978 roku II miejsce w lidze okręgowej. Do najlepszych zawodników drużyny piłki ręcznej należeli:

Krauz Robert,
Późniak Zbigniew,
Markiewicz Jerzy,
Oszajca Sylwester,
Antoszewicz Jerzy,
Lembryk Andrzej,
Naklicki Jan,
Krawiec Ryszard,
Rożek Jan,
Ćwikła Mirosław,
Saniak Leszek - występował w barwach II-ligowej "Lublinianki",
Granda Mieczysław - występował w barwach II-ligowej "Lublinianki" i I-ligowej drużynie AZS AWF Warszawa.

1972 r.

I miejsce w zawodach międzypowiatowych w Pszczelej Woli,

I miejsce na otwarciu sezonu w lekkiej atletyce,

I miejsce w Powiatowej Spartakiadzie w piłce siatkowej.

Najlepszymi sportowcami w lekkiej atletyce w 1972 roku w powiecie biłgorajskim byli:

Kość Jerzy - w biegu na 100 m z czasem 11,6 sek., w skoku w dal 5,70 m,
Tutka Janusz - w biegu na 100 m z czasem 11,6 sek.,
Pastuszek Jan - w biegu na 200 m z czasem 24,3 sek.,
Staroński Stanisław - w biegu na 400 m z czasem 54,4 sek., w biegu na 800 m z czasem 2 min. 3,8 sek.,
Szymański Edward - w skoku wzwyż 1,65 m, w biegu na 1500 m - 4 min 35,8 sek.,
Wołoszyn Władysław - w rzucie dyskiem - 30,57 m.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Zostań Dawcą szpiku

Zostań Dawcą szpiku

Aktualizacja: 10 kwietnia 2024 r. 01:33

Klasa 3IP na strzelnicy

Klasa 3IP na strzelnicy

Aktualizacja: 10 kwietnia 2024 r. 00:34

Poznań Motor Show 2024

Poznań Motor Show 2024

Aktualizacja: 09 kwietnia 2024 r. 23:27

Zostań dawcą szpiku!

Zostań dawcą szpiku!

Aktualizacja: 10 kwietnia 2024 r. 01:33

Kolejny sukces uczniów RCEZ W Biłgoraju

Kolejny sukces uczniów RCEZ W Biłgoraju

Aktualizacja: 03 kwietnia 2024 r. 07:48

Taktyka „Elektryka”

Taktyka „Elektryka”

Aktualizacja: 27 marca 2024 r. 00:45

Wielkanocne Dzieło Caritas

Wielkanocne Dzieło Caritas

Aktualizacja: 26 marca 2024 r. 23:47

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop