REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2024

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

article and aside

Uczniowie z RCEZ z wizytą w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus

W dniach od 2 do 8 października, 5 uczniów i 2 nauczycieli z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju uczestniczyło wraz z uczniami i nauczycielami z Rumunii, Włoch i Turcji w spotkaniu w Hiszpanii, w ramach projektu ERASMUS+, sektor "Edukacja Szkolna - Partnerstwa Współpracy Szkół". Była to już trzecia wizyta w kraju partnerskim z projektu o tytule: Proper Relationships: Online and Offline, którego głównym celem jest budowanie właściwych relacji w świecie realnym i wirtualnym poprzez podnoszenie świadomości uczniów na temat występowania zjawisk przemocy i cyberprzemocy, a także opracowanie różnych strategii mających na celu zwalczanie wcześniej wspomnianych zjawisk i ich negatywnych skutków.

Podczas wizyty w Hiszpanii uczniowie z „elektryka”, wraz z uczniami i nauczycielami z pozostałych szkół partnerskich, gościli w szkole Collegi Pare Enric d’Ossó w mieście L’Hospitalet de Llobregat, aby pracować nad strategiami i metodami radzenia sobie z nękaniem w zespole klasowym.

Ponadto, uczestniczyli oni w bogatym programie kulturowym, a także zwiedzili najsławniejsze miejsca w Barcelonie takie jak: Szpitał św. Krzyża i św. Pawła (L'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau), Park Güell – duży ogród z elementami architektonicznymi, a także Świątynię Pokutną Świętej Rodziny (Basilica de la Sagrada Familia) – secesyjny kościół w Katalonii o statusie bazyliki mniejszej, uważany za główne osiągnięcie projektanta Antoniego Gaudíego. Pobyt w Hiszpanii był niezwykłym doświadczeniem dla uczniów RCEZ, ponieważ mieszkając u rodzin hiszpańskich, mieli okazję poznać zwyczaje i tradycje kultywowane w tym kraju.

W ramach projektu Erasmus + Proper Relationships: Online and Offline, kolejna grupa uczniów pojedzie w marcu do szkoły w Rumunii, natomiast w maju 2023 roku RCEZ będzie gościć uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich uczestniczących w projekcie.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Aktualizacja: 18 czerwca 2024 r. 07:10

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2024

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2024

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 07:27

Szkoła z Życiem

Szkoła z Życiem

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 11:54

Finał konkursu

Finał konkursu "Rok Przed Maturą - Chemia"

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 05:40

Spływ kajakowy 2 TI

Spływ kajakowy 2 TI

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 00:07

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop