REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2026

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2026 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2026".

article and aside

Od Wenecji po Monako – wycieczka uczniów RCEZ przez trzy kraje Europy

W dniach 25 maja – 2 czerwca 2026 roku grupa 75 uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju uczestniczyła w dziewięciodniowej wycieczce edukacyjno-krajoznawczej do Włoch, Hiszpanii oraz na Lazurowe Wybrzeże. Program wyjazdu pozwolił młodzieży poznać najważniejsze zabytki i atrakcje jednych z najpiękniejszych regionów Europy, a także poszerzyć wiedzę o historii, kulturze i współczesnym życiu odwiedzanych krajów.

Podczas podróży uczniowie zwiedzili Wenecję z jej słynnym Placem św. Marka, Mediolan z monumentalną katedrą Duomo oraz Barcelonę, gdzie podziwiali bazylikę Sagrada Familia i stadion CampNou. Ważnym punktem programu był również pobyt na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava, połączony z rejsem katamaranem i wizytą w malowniczym miasteczku Tossa de Mar.

Kolejne dni upłynęły na odkrywaniu uroków francuskiej Riwiery. Uczestnicy odwiedzili Cannes, znane z międzynarodowego festiwalu filmowego, zwiedzili Niceę oraz Monako, gdzie zobaczyli m.in. Pałac Książęcy i słynne Monte Carlo.

Wycieczka była nie tylko okazją do poznania wyjątkowych miejsc i zabytków, ale również do integracji uczniów, rozwijania samodzielności oraz zdobywania nowych doświadczeń. Dla wielu uczestników był to pierwszy kontakt z tak różnorodnymi kulturami i krajobrazami Europy.

Wyjazd dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wspomnień i nowych doświadczeń oraz stanowił cenne uzupełnienie procesu edukacyjnego, łącząc naukę z bezpośrednim poznawaniem historii, kultury i dziedzictwa europejskich krajów.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Piotra Toczka, właściciela biura podróży Master Tur oraz pilotki grupy Pani Wioletty Urbańskiej za profesjonalną i fachową opiekę.

Organizatorami i opiekunami na wycieczce byli nauczyciele: Sławomir Łukaszczyk, Łucja Mroczek, Ewelina Pyć oraz Przemysław Kubat.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Aktualizacja: 05 sierpnia 2026 r. 08:32

Harmonogram - matura sesja poprawkowa 2026

Harmonogram - matura sesja poprawkowa 2026

Aktualizacja: 18 lipca 2026 r. 05:09

Konsultacje dla maturzystów

Konsultacje dla maturzystów

Aktualizacja: 18 lipca 2026 r. 05:09

Wydawanie świadectw dojrzałości 2026

Wydawanie świadectw dojrzałości 2026

Aktualizacja: 03 lipca 2026 r. 17:46

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26

Aktualizacja: 26 czerwca 2026 r. 13:51

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień  2026 r.

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2026 r.

Aktualizacja: 24 czerwca 2026 r. 09:31

Dzień Olimpijczyka

Dzień Olimpijczyka

Aktualizacja: 07 lipca 2026 r. 11:39

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling "Podróże zklasą" Uniwersytet Vizja w Warszawie Politechnika Lubelska Fundacja PGE Firma Eaton Wyjście z klasą Firma ArCADiasoft
scrolltop