REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2025

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2025 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2025".

article and aside

Wycieczka do Energylandii klasy 3Ek

30.05.2025 r. uczniowie klasy 3Ek wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Energylandii w Zatorze. Jest to największy park rozrywki w Polsce. Wyjazd był okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz chwili wytchnienia od szkolnej rutyny. Wyruszyliśmy spod szkoły we wczesnych godzinach porannych, a po kilku godzinach podróży dotarliśmy na miejsce.

Już przy wejściu dało się wyczuć ekscytację – dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta w tego typu parku rozrywki, co tym bardziej potęgowało emocje i ciekawość. Po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa, uczniowie ruszyli na podbój atrakcji. Energylandia oferuje kilkadziesiąt różnorodnych rozrywek – od ekstremalnych kolejek jak Zadra, Hyperion czy Mayan, po spokojniejsze strefy rodzinne i wodne. Każdy mógł wybrać coś dla siebie, niezależnie od odwagi czy upodobań.

W trakcie pobytu była również okazja do wspólnego posiłku, odpoczynku w strefach relaksu, a także udziału w krótkich pokazach i wydarzeniach specjalnych. Uczniowie chętnie dzielili się wrażeniami i emocjami, co sprzyjało lepszej atmosferze i wzajemnemu poznaniu. Po dniu pełnym wrażeń zebraliśmy się przy autokarze i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wszyscy zgodnie uznali wyjazd za wyjątkowo udany – szczególnie ci, którzy po raz pierwszy mieli okazję odwiedzić tego typu miejsce. Opiekunami wycieczki byli pani Edyta Pleskacz, pani Paulina Jamińska i pan Przemysław Kubat.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Podwójny triumf w wojewódzkiej licealiadzie

Podwójny triumf w wojewódzkiej licealiadzie

Aktualizacja: 12 czerwca 2025 r. 08:08

Drodzy Maturzyści!

Drodzy Maturzyści!

Aktualizacja: 12 czerwca 2025 r. 08:23

SUKCES MIKOŁAJA W POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM

SUKCES MIKOŁAJA W POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM

Aktualizacja: 09 czerwca 2025 r. 09:11

Sukces naszych programistów

Sukces naszych programistów

Aktualizacja: 06 czerwca 2025 r. 13:40

Mistrzostwa mechaników

Mistrzostwa mechaników

Aktualizacja: 06 czerwca 2025 r. 06:18

Sportowcy wodni - Biszcza-Żary

Sportowcy wodni - Biszcza-Żary

Aktualizacja: 04 czerwca 2025 r. 20:09

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling "Podróże zklasą" Akademia Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie Politechnika Lubelska
scrolltop