REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2024

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

article and aside

Projekt GrandHelp

W dniach 3.03.2023 oraz 6.03.2023 odbyły się finały tegorocznej edycji olimpiady Zwolnieni z Teorii, w ramach której 6 uczniów klasy 2 IP - Magdalena Kozyra, Dawid Dziewa, Dariusz Kulik, Mateusz Grelak, Kacper Bednarz i Maciej Wachowicz oraz Alan Obszański z klasy IVTP 5 realizowali projekt społeczny „GrandHelp”. Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia. Każdy uczestnik projektu zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania.

Projekt "GrandHelp" to inicjatywa społeczna, która ma na celu edukowanie seniorów w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci i zagrożeń wynikających z działalności cyberprzestępców. W ramach projektu uczniowie przeprowadzili szkolenia dla osób starszych dotyczące m.in. takich tematów jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej, robić zakupy w sieci i wymieniać wiadomości za pośrednictwem komunikatorów. Uczestnicy projektu zaprezentowali również filmy instruktażowe, które zamieścili w mediach społecznościowych, wspólnie z seniorami rozwiązywali quizy tematyczne oraz wymieniali się doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z cyberprzemocą. Spotkania miały miejsce w Dziennym Domu "Senior+"w Bukowej, Klubie Aktywności Lokalnej w Dylach, Dziennym Domu Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju oraz Środowiskowym Domu Pomocy w Biłgoraju.

Serdeczne podziękowania składamy naszym sponsorom za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam realizację projektu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Urząd Miasta Biłgoraj, Gmina Biłgoraj, Piekarnia Cukiernia Kotowski oraz Rada Rodziców RCEZ.

Projekt koordynowały p. Łucja Mroczek i p. Ewelina Pyć.

Gratulujemy finalistom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Aktualizacja: 18 czerwca 2024 r. 07:10

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2024

Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2024

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 07:27

Szkoła z Życiem

Szkoła z Życiem

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 11:54

Finał konkursu

Finał konkursu "Rok Przed Maturą - Chemia"

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 05:40

Spływ kajakowy 2 TI

Spływ kajakowy 2 TI

Aktualizacja: 20 czerwca 2024 r. 00:07

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop