RCEZ wygrywa w Wojewódzkiej Licealiadzie

Mamy to po raz kolejny!

Wygrywamy Wojewódzką Licealiadę w Sztafetowych Biegach Przełajowych, która odbyła się w środę 19 października w Tomaszowie Lubelskim.

Wyprzedziliśmy zdecydowanie V LO Lublin i ZS Lubartów. Tym występem wywalczyliśmy awans na zawody centralne, które odbędą się w przyszłą środę również w Tomaszowie Lubelskim. Ogólnopolska rywalizacja będzie miała miejsce na trasie, którą dziś dobrze poznali nasi uczniowie. Wierzymy w udany start "Rycerzy z Elektryka" (tak nazywano kiedyś naszą reprezentację w Kraśniku) w tej prestiżowej imprezie.


Skład główny drużyny: Wiktor Małer (3Sb), Kacper Świtała (4Sb5), Rafał Czajka (3TM), Damian Błaszczyk (2Sb), Damian Bernaś (4TM), Karol Łaba (2AS) Rezerwowi: Sebastian Pac (4TE5), Tomasz Kaczor (3TM), Antoni Staszczak (4Tm5), Bartłomiej Wołoszyn (3Sb), Maciej Niedzielski (4TM), Krzysztof Bielak i Patryk Bartosik (1EK), Miłosz Zarosa (1IP), Kacper Charkot (1Sb)

Adam Osuch

RCEZ wygrywa w Wojewódzkiej Licealiadzie RCEZ wygrywa w Wojewódzkiej Licealiadzie RCEZ wygrywa w Wojewódzkiej Licealiadzie RCEZ wygrywa w Wojewódzkiej Licealiadzie
Web design by SILAS