Survivalowa przygoda naszych sportowców

Trzy dni - przy pięknej sprzyjającej pogodzie- spędzili w Bieszczadach nasi uczniowie. Okolice Ustrzyk Dolnych to wspaniałe miejsce na niezapomnianą przygodę. W dniach 10-12 maja, 27 sportowców naszej szkoły uczestniczyło w grach terenowych, pokonywało skały i najwyższe wzniesienia, zjeżdżali tyrolką, strzelali z ASG i Paintball. Wszystko to, plus samodzielne przygotowanie posiłków sprawiło, że dni spędzane w lesie minęły bardzo szybko.

Zasłużona nagroda dla reprezentantów szkoły na zawodach i imprezach sportowych była wsparta przez Radę Rodziców RCEZ, która pokryła koszty transportu. Uczestnicy zmotywowani wracają do domu i liczą na powrót na survivalową przygodę w przyszłym roku.

Adam Osuch

Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców Survivalowa przygoda naszych sportowców
Web design by SILAS