Bieg Charytatywny PKO

W sobotę, 24 września, na stadionie OSiR w Biłgoraju odbył się bieg charytatywny zorganizowany przez PKO Bank Polski. Podobne imprezy biegowe odbywały się jednoczenie w innych 11 miastach naszego kraju. Do Biłgoraja przyjechali zawodnicy z całego województwa. Na zawodach nie zabrakło również naszych uczniów, którzy w odmłodzonym składzie stawili się na starcie. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinnie 10.00 i trwała 60 minut. Zawodnicy pokonywali okrążenia stadionu i przekazywali sobie pałeczkę sztafetową w pięcioosobowym składzie. Drużyna, która w godzinę pokonała najdłuższy dystans wygrywała. Metry przebiegnięte przez każdą drużynę przeliczone zostały na złotówki, a następnie przekazane na cele charytatywne. Nasi reprezentanci wypadli bardzo dobrze zajmując w swojej kategorii miejsce drugie a w Open czwarte.

Skład naszej drużyny to Antoni Staszczak (4TM5), Wiktor Małer (3Sb), Rafał Czajka (3TM), Radosław Sadlej i Kacper Krajewski (2AS). Dodatkowo nasi uczniowie Karol Łaba (2AS), Bartłomiej Wołoszyn (3Sb) oraz Hubert Ćwikła (tegoroczny absolwent) tworzyli trzon drużyny Klubu Sportowego Znicz Biłgoraj, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii i drugie Open.

Adam Osuch

Bieg Charytatywny PKO Bieg Charytatywny PKO Bieg Charytatywny PKO Bieg Charytatywny PKO