Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowycht

W sobotę 25 marca, na stadionie OSiR w Stalowej Woli, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych. W zawodach wystartowali uczniowie naszej szkoły i zaprezentowali się w nich bardzo dobrze. Zimowa przerwa nie wybiła z rytmu naszych reprezentantów, którzy doskonale poradzili sobie z dystansem 2000 metrów.

Mistrzem województwa podkarpackiego w kategorii 15-16 lat został uczeń klasy 2AS - Karol Łaba (LKS Znicz).

Na trzeciej pozycji w starszej kategorii uplasował się Bartłomiej Wołoszyn z klasy 3Sb (LKS Znicz). Tuż za podium, odpowiednio na miejscach 4, 5 i 6 zameldowali się: Rafał Czajka (3TM), Sebastian Pac (4TE5) i Wiktor Małer (3Sb). W zawodach wystartował również Damian Błaszczyk (2Sb), który zajął miejsce ósme. Należy podkreślić, że Karol Łaba, Bartłomiej Wołoszyn oraz Sebastian Pac trenują na co dzień w LKS Znicz. Tak udany początek sezonu to dobry prognostyk przed kolejnymi zawodami.

A. Osuch

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Przełajowych
Web design by SILAS