Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów!

Niewiele, bo 4 sekundy zabrakło naszym uczniom do pełni szczęścia i długo wyczekiwanego medalu rangi ogólnopolskiej. W rozegranym w środę, 26 października w Tomaszowie Lubelskim Finale Krajowym Sztafetowych Biegów Przełajowych nasi reprezentanci zajęli wysokie czwarte miejsce. Przed drużyną RCEZ uplasowały się tylko szkoły LXII LO SM Warszawa, ZSZ Stargard i PZS 4 Wejherowo. Rywalizacja na dystansie 6x1200 metrów toczyła się do samego końca, a o kolejności na mecie decydowały sekundy. Pierwsza część sezonu lekkoatletycznego była dla uczniów „Elektryka” bardzo udana. Dwa finały wojewódzkie zakończyły się ich sukcesem, natomiast na zawodach centralnych w Kołobrzegu uplasowaliśmy się na szóstej pozycji. Sportowcom z RCEZ towarzyszyła ponad 30-osobowa grupa uczniów i uczennic naszej szkoły, którzy kibicowali i zagrzewali naszych reprezentantów do walki.

Już w kwietniu kolej na Drużynowe Biegi Przełajowe. Czekamy z niecierpliwością: )

Skład czwartej drużyny w kraju: Wiktor Małer (3Sb), Kacper Świtała (4Sb5), Rafał Czajka (3TM), Damian Błaszczyk (2Sb), Damian Bernaś (4TM) i Karol Łaba (2AS).

Adam Osuch

Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów! Czwarte miejsce w kraju naszych lekkoatletów!