Świetnie na polach grunwaldzkich!

Rewelacyjnie zaprezentowali się nasi uczniowie w Ogólnopolskich Przełajowych Biegach Grunwaldzkich, zdobywając dwa pierwsze miejsca na dystansie 2000 metrów. Finał krajowy został rozegrany 31 maja na historycznych terenach bitwy pod Grunwaldem. Po wywalczeniu awansu na zawody centralne w kwietniu w Tomaszowie Lubelskim, lekkoatleci RCEZ godnie zaprezentowali się w finale krajowym i wywalczyli dwa pierwsze miejsca.

Zwycięzcą został uczeń klasy 3TM Damian Bernaś, który nieznacznie wyprzedził na mecie tegorocznego maturzystę Huberta Ćwikłę (4TE).

Gratulujemy świetnego występu w tej rangi zawodach!