Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w Ogólnopolskim Finale
w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 10 maja w Aleksandrowie Łódzkim.

Po zaciętej rywalizacji, nasza odmłodzona drużyna uplasowała się na wysokiej szóstej pozycji. Uczestnicy startowali w sześcioosobowych składach i do pokonania mieli dystans 2000 metrów. Liczyła się kolejność zawodników na mecie wyścigu. Najlepiej z naszej drużyny zaprezentował się Damian Bernaś z klasy 3TM, który dobiegł do mety na 8 pozycji. Równe starty pozostałych reprezentantów pozwoliły na zajecie przez naszą drużynę tak dobrej lokaty.

Skład reprezentacji: Bartłomiej Wołoszyn (2Sb), Kacper Świtała (3Sb5), Karol Łaba (1AS), Sebastian Pac (3TE5), Grzegorz Sobczak (4TM); rezerwowi – Wiktor Małer (2Sb), Tomasz Kaczor (2TM), Adrian Mucha (3TM5).

A.Osuch

Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych Szóste miejsce w kraju w Drużynowych Biegach Przełajowych
Web design by SILAS