Złoto w Tomaszowie !!!

Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie w Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w 21 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim. Niesprzyjające warunki atmosferyczne (deszcz, wiatr i niska temperatura) nie przeszkodziły w odniesieniu zdecydowanego zwycięstwa i obronie tytułu sprzed roku. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się ZSZ Lubartów i OLL Dęblin. Dodatkowo nasi uczniowie stanęli n podium w klasyfikacji indywidualnej. Hubert Ćwikła (kl. 4 TE) został Mistrzem Województwa Lubelskiego a Damian Bernaś (kl. 4 TM) uplasował się na trzecim miejscu podium. Triumf w finale wojewódzkim daje naszej szkole awans na zawody centralne, które odbędą się 10 maja 2022 r. w Aleksandrowie Łódzkim.

Skład drużyny: Hubert Ćwikła ( kl. 4 TE), Grzegorz Sobczak (kl. 4TM), Damian Bernaś (kl. 3TM), Sebastian Pac (kl. 3TE5), Wiktor Małer (kl. 2Sb), Karol Łaba (kl. 1AS); rezerwowi: Dominik Piętak (kl. 4TM), Kacper Świtała (kl. 3Sb5), Bartek Wołoszyn (kl. 2Sb), Tomasz Kaczor (kl. 2TM).

Złoto w Tomaszowie !!! Złoto w Tomaszowie !!!