Mamy medale wojewódzkie w pływaniu!

Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie na Mistrzostwach Szkół Województwa Lubelskiego w Pływaniu, które odbyły się 13 grudnia na Aqua Lublin.

Bartosz Sadowski z klasy 1TM oraz Szymon Solak z klasy 3Ti5 stanęli na podium na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. Bartosz został wicemistrzem województwa, natomiast Szymon zdobył medal brązowy.

Na wysokim czwartym miejscu zameldowała się nasza sztafeta 6x25 metrów stylem dowolnym, której do medalu zabrakło zaledwie 0,11 sekundy.

Tą samą lokatę ze stratą do podium 0,14 sekundy zajął Damian Błaszczyk na 50 metrów stylem motylkowym.

4 miejsce – RCEZ sztafeta 6x25 metrów chłopców (Staszczak Antoni – 3TM5, Sadowski Bartosz – 1TM, Mirek Jakub – 3Sb, Solak Szymon – 3Ti5, Kapusta Łukasz – 1AS, Damian Błaszczyk – 1Sb)