Nasi pływacy najlepsi!

Kolejny bardzo udany występ naszych pływaków. Tym razem okazali się bezkonkurencyjni w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu, który odbył się 2 grudnia na biłgorajskiej pływalni.

Uczniowie RCEZ zdecydowanie wygrali wyścig sztafetowy 6x25 metrów, wyprzedzając szkoły z Kraśnika i Biłgoraja. W konkurencjach indywidualnych „Elektrycy” zajęli wszystkie cztery pierwsze miejsca. Swoje starty wygrali Szymon Solak – 50 metrów stylem grzbietowym , Jakub Mirek – 50 metrów stylem klasycznym, Antoni Staszczak - 50 metrów stylem dowolnym i Damian Błaszczyk - 50 metrów stylem motylkowym. Miejsca premiowane awansem na zawody finałowe zajęli Bartosz Sadowski (2 miejsce - 50 grzbietowym), Radosław Sadlej (2 miejsce – 50 dowolnym), Łukasz Kapusta (2 miejsce – 50 klasycznym) i Kasper Wilczyński (3 miejsce – 50 klasycznym).

Zawody wojewódzkie odbędą się 13 grudnia na najnowocześniejszej pływalni w kraju AQUA Lublin