REPREZENTACJA RCEZ WYWALCZYŁA MISTRZOSTWO REJONU W BADMINTONIE

W dniu 21 listopada 2019r. w Janowie Lubelskim odbyły się rozgrywki o mistrzostwo rejonu w badmintonie drużynowym chłopców. W turnieju brały udział reprezentacje z czterech powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego i lubelskiego.

Reprezentacja RCEZ w składzie:
Bartłomiej Swacha z klasy 4Sa, Eduard Kohut z klasy 2d, Wojciech Lis z klasy 1AS zajęła I miejsce, uzyskując tytuł mistrza rejonu.

Reprezentacji naszej szkoły gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2019r. w Zamościu.

Opiekunem uczniów jest p. Mirosław Późniak.

Mirosław Późniak

Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie Reprezentacja RCEZ wywalczyła mistrzostwo rejonu w badmintonie
Web design by SILAS