MISTRZOSTWA RCEZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

We wtorek, 17 września 2019 roku na obiekcie autodromu odbyły się mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych. W zawodach wystartowała rekordowa liczba 86 osób. Sprzyjająca pogoda pozwoliła osiągnąć dobre wyniki i wszystkim uczestnikom udało się dobiec do mety. Wśród dziewcząt najlepiej wypadła Iza Harkot (kl. II Ek) wyprzedzając Justynę Szmołdę (kl. II Ek) i Olę Pawęzka (I Ek).

Rywalizacja wśród chłopców toczyła się pod dyktando Huberta Ćwikły (kl. II TE), Damiana Bernasia (kl. I TM), Grzegorza Sobczaka (kl. II TM) oraz Jakuba Sochy (kl. III TE).

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta indywidualna

1. Harkot Iza II TI
2. Szmołda Justyna II Ek
3. Pawęzka Ola I Ek
4. Czajka Julia I Ek
5. Machnio Kinga II Ek
6. Tałanda Dominika 4 Ek
7. Szwed Patrycja 4 Ek
8. Mróz Nela II Ek
9. Malec Agnieszka I Ek
10. Rawiak Bernadeta I Ek
11. Dzikoń Amelia I Ek
12. Kołodziejczyk Monika I Ek
13. Oleszek Ania II Ek
14. Kryń Martyna 4 Ek
15. Czok Julia II Ek
16. Momot Anna II Ek
17. Garbacz Weronika II Ek
18. Kość Klaudia I Ek
19. Sularz Aleksandra II Ek
20. Legieć Paulina 3 Ek
21. Szostak Karolina 3 Ek
22. Bździuch Natalia 3 Ek

Klasyfikacja końcowa klas:

1. Miejsce II E, 54 punkty.
2. Miejsce I EK, 53 punkty.
3. Miejsce IV EK, 42 punkty.

Klasyfikacja końcowa – chłopcy indywidualna

1. Hubert Ćwikła II TE
2. Damian Bernaś I TM
3. Grzegorz Sobczak II TM
4. Jakub Socha III TE
5. Damian Łosiewicz IV TI
6. Mateusz Dziurdza III SB
7. Rafał Oleszek IV TM
8. Przemysław Jachosz I TE
9. Kacper Bzdyra II TI
10. Amadeusz Dziurdzia IV TI
11. Bogdan Wnuk IV Ek
12. Antoni Adrian II TM
13. Patryk Odrzywolski III Sa
14. Konrad Mucha III TM
15. Tobiasz Drozdowski III SB
16. Miłosz Wierzbowski III TM
17. Kacper Hemerling III SA
18. Bartłomiej Buryta III SA
19. Paweł Wujec III SA
20. Jakub Piróg II em
21. Vladyslav Diachenko III AI
22. Michał Woźny II TM
23. Wojciech Łogin II TM
24. Miłosz Kiełbasa III SA
25. Jarek Zdunek I TE
26. Bartłomiej Wrębiak II TM
27. Marcin Komornik IV TA
28. Vladyslav Horbulskyi III AI
29. Jan Świstek III SA
30. Igor Kyc IV TI
31. Adrian Chyl III SA
32. Łukasz Wierzbowski II TM
33. Nikodem Szuper II TM
34. Patryk Krawiec II TM
35. Mateusz Niedzwiecki III em
36. Marcin Brodziak II TE
37. Karol Pułapa IV TA
38. Dawid Kocioł IV TE
39. Jakub Smoła III AI
40. Kacper Ćwik III AI
41. Dawid Bajora III SB
42. Kacper Pintal II TM
43. Adrian Jagiełło II TM
44. Dawid Pyzio II TI
45. Patryk Kozdecki II d
46. Dawid Mysyszyn II AS
47. Darek Portka III SB
48. Jakub Siębida III TI
49. Karol Skrok III TM
50. Krystian Grzywna II em
51. Adrian Surmacz IV TE
52. Przemysław Kuliński II AS
53. Kamil Kozina II AS
54. Kacper Koza II AS
55. Patryk Pizoń III TM
56. Jarek Kotulski III TM
57. Mateusz Korzec III SB
58. Jakub Tokarski II TI
59. Jan Czerwonka III TI
60. Marcin Stelmach III TI
61. Kamil Kapuśniak III SB
62. Patryk Glina III SA
63. Kacper Palikot III SA
64. Bartłomiej Pułapa III SA

Klasyfikacja końcowa klas:

1. Miejsce IV TI, 150 punktów.
2. Miejsce III SA, 147 punktów.
3. Miejsce II TM, 140 punktów.

Adam Osuch

Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych

AG

Web design by SILAS