SUKCESY LEKKOATLETYCZNE DZIEWCZĄT Z RCEZ

Sezon lekkoatletyczny rozpoczęły mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych, w których udział wzięła rekordowa liczba dziewcząt. Kolejnym wydarzeniem biegowym były rozgrywki powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych, w których nasza reprezentacja zajęła wysokie III miejsce.

Świetne rezultaty osiągnęły dziewczęta w Lidze Lekkoatletycznej, gdzie rywalizowały w sześciu konkurencjach: biegach na 100m, 400m, 800m, skoku w dal, pchnięciu kulą i sztafecie 4x100m.

Spektakularnym sukcesem zapisały się w historii szkoły plasując się, jako drużyna, na bardzo wysokim III miejscu Licealiady w Lidze LA na szczeblu rejonowym.

Indywidualnie rewelacyjne wyniki osiągnęły dwie nasze reprezentantki. Paulina Granda z klasy IEk okazała się bezkonkurencyjna w pchnięcia kulą i zdobyła złoto oraz Kawa Kinga klasy I AS wywalczyła brąz na trudnym dystansie 800m w w/w zawodach rejonowych. Sukcesy te dały dziewczętom awans do Finału Wojewódzkiego, gdzie rywalizowały
z najlepszymi w województwie uczennicami, jak również w klasyfikacji indywidualnej z zawodniczkami lekkoatletycznych klubów sportowych województwa lubelskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom wyników, ambicji i zaangażowania oraz życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach!

A oto nasze reprezentantki:

Bźdzuch Natalia IIEk
Ciryt Agnieszka IVEk
Dołomisiewicz Aleksandra IVEk
Dyjach Justyna IIIEk
Granda Paulina IEk
Harkot Iza ITi
Hasiak Camila IVTi
Hołowińska Aleksandra IIITi
Kańkowska Martyna Iek
Kawa Kinga IAS
Kowalczyk Weronika III Ek
Kryń Martyna IIIEk
Legieć Paulina IIEk
Machnio Kinga Iek
Maksimek Aleksandata IV TM
Mateja Klaudia IVEk
Mróz Nela Iek
Pac Mariola Iek
Szostak Katolina IIEk
Szwed Patrycja IIIEk
Tałanda Dominika IIIEk

Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ Sukcesy lekkoatletyczne dziewcząt z RCEZ

Agnieszka Iwanek

Web design by SILAS