Aktualności

PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI DARÓW DLA ZWIERZĄT

15_1

W dniach od 11 do 22 grudnia 2020r. w naszej szkole miała miejsce akcja zbierania karmy oraz potrzebnych darów dla bezdomnych psów i kotów, którymi opiekuje się Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły pokazali, że los porzuconych zwierząt nie jest im obcy i wykazali się wielką wrażliwością oraz chęcią pomocy, gdyż wspólnie udało nam się osiągnąć wspaniały wynik. Ogółem zebrano ponad 70 kg zarówno karmy suchej jak i mokrej dla psów i kotów, żwirek oraz ciepłe kołdry, koce oraz poduszki.

Wszystkie zebrane dary zostały przekazane opiekunom zwierząt i już służą naszym czworonożnym przyjaciołom. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i okazałe serce.

Szkolne Koło WolontariatuOGŁOSZENIE !!!

14_1

W ramach ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu zbiórce karmy oraz darów dla psów i kotów pozostających pod opieką naszej lokalnej organizacji Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”

Do 22.12 (wtorek) zbieramy: 14_2

  • karmę suchą i mokrą
  • żwirek dla kotów
  • używane narzuty, ręczniki i kołdry (nie z pierza)

Przyniesione rzeczy prosimy zostawiać w pudełkach wystawionych przy wejściu głównym do szkoły oraz przy wejściu na warsztaty.

DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ POMOC DLA NASZYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁXXI edycja Góry Grosza

Już w najbliższy poniedziałek, 7 grudnia 2020 r. w naszej szkole rusza XXI edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swoich rodzinnych domach.

Zbiórka monet groszowych (o nominałach 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20 gr, 50 gr) trwa do 31.05.2021.

To niezwykłe przedsięwzięcie w niezwykłych czasach. Ze względu na naukę zdalną, zachęcamy, aby przyłączyć się do akcji w swoich domach. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc.

Bądźmy blisko bez względu na odległość.

Przypominamy, że akcja ma również charakter konkursu!

Serdecznie zachęcamy uczniów wszystkich klas do aktywnego udziału w zbiórce, gdyż poza satysfakcją z faktu pomagania innym, trzy klasy, które zbiorą największą ilość monet, otrzymają nagrody.Zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pracy w Szkolnym Kole Wolontariatu. Spotkanie inauguracyjne, rozpoczynające nowy rok szkolny 2020/2021, odbędzie się we wtorek 29.09 2020 na długiej przerwie tj. 10:25 w świetlicy szkolnej.

Koordynatorzy:
Monika Kita
Ewelina PyćCopyright © 2019 Paweł Pieczykolan. Some rights reserved. Non-profit website. / fullPage.js by alvarotrigo / Microsoft and Docomo icons / Pixabay stock photos / Google fonts / RCEZ