Zespół Mechaniczno-Ekonomiczny przy RCEZ w Biłgoraju

NAGŁÓWEK

R C E Z

ZAWARTOŚĆ DOKUMENTU

LEWA CZĘŚĆ DOKUMENTU

ABSOLWENCI RCEZ W BIŁGORAJU PILNIE POSZUKIWANI NA RYNKU PRACY

W dniu 04.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z jednym z pracodawców, zachęcające przyszłych absolwentów RCEZ do podjęcia pracy w ich zakładzie. Wysokie wyniki egzaminów zawodowych, bardzo duża wiedza, renoma szkoły, doświadczenie zdobywane w trakcie praktyk i staży zawodowych powodują, że o naszych absolwentów zabiegają największe firmy polskie i zagraniczne.

Na spotkaniu przedstawiciel Firmy Pass Polska i jednocześnie absolwent naszej szkoły, wielokrotny laureat Olimpiady Techniki Samochodowej p. Mateusz Samulak przedstawił ofertę swojej firmy skierowaną do naszych uczniów i absolwentów. Firma Pass produkuje części samochodowe do montażu fabrycznego takich marek jak: Lamborghini, Mecedes-Benz, Bentley, Volswagen, Audi, Jaguar itp.

Przedstawiciel Firmy Pass Polska omówił wymagania stawiane kandydatom podczas rekrutacji a przede wszystkim bogatą ofertę zatrudnienia i zakwaterowania, skierowaną bezpośrednio tylko dla uczniów i absolwentów RCEZ
w Biłgoraju. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Pojawiły się też pierwsze konkretne propozycje pracy.

Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy

SS

PRAWA CZĘŚĆ DOKUMENTU