Internat RCEZ


Proszę czekać...

Internat
Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Rok szkolny 2021/2022:

Dzień Edukacji Narodowej w Internacie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej młodzież Internatu RCEZ, pod nadzorem pani Joanny Lisowskiej przygotowała występ artystyczny. W ten sposób uczniowie wyrazili swoją wdzięczność wszystkim pracownikom naszej placówki. Dziękowano za trud, troskę oraz opiekę.

Wyrazem szacunku i docenienia pracy wychowawców były kwiaty oraz życzenia.

Nauczyciele nie zapomnieli w tym dniu o swoich wychowankach. Podziękowaniem za ich obecność była odrobina słodkości. Dla nas uśmiechy naszych uczniów to najlepszy sposób na okazanie zadowolenia i szczęścia.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom Internatu RCEZ życzymy wszystkiego, co najlepsze!

P.J.

Życzenia Młodzieżowej Rady Internatu

„Dzień Chłopaka” w Internacie RCEZ

Dnia: 30 września 2021 roku w Internacie RCEZ w Biłgoraju wychowankowie świętowali „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji dziewczęta zamieszkujące naszą placówkę przygotowały słodkie pyszności dla swoich kolegów. Wkładając wysiłek, serca i mnóstwo pozytywnej energii częstowały dżentelmenów pysznościami, składając im przy tym serdeczne życzenia.

Wszystkim Panom raz jeszcze:

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

P.J.

Aktywna Integracja Wychowanków Internatu RCEZ w Biłgoraju

Dnia 14 września 2021r. wychowankowie Internatu RCEZ pod opieką wychowawców udali się na pieszy rajd. Po tak długim okresie zamknięcia i odosobnienia, młodzież spragniona była towarzystwa, wspólnej zabawy i spędzania czasu razem. Dla nowych mieszkańców Internatu była to też doskonała okazja, aby poznać się lepiej, a przy okazji spędzić dzień aktywnie.

Grupa licząca 28 osób miała okazję podziwiać piękno otaczającej przyrody, wzbogacić wiedzę na temat historii naszego regionu, a także kształtować postawy proekologiczne.

Jednym z punktów wycieczki był przystanek przy pomniku poległych partyzantów na Rapach. Była to doskonała okazja do chwili zadumy i refleksji. Ma mogile partyzantów zapalono symboliczny znicz.

Rajd zakończył się wspólnym ogniskiem, pieczeniem kiełbasy i zabawami integracyjnymi.

Uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę, a wszystkich pozostałych zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.