ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

Sukces naszych informatyków

W dniu 7 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie zwycięzcy etapów szkolnych z liceum, technikum, szkół podstawowych z Lublina i województwa lubelskiego rywalizowali w XVI Regionalnym Konkursie Informatycznym „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem: Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oddział lubelski i Microsoft Polska. Konkurs promuje bezpieczne korzystanie z sieci i środków multimedialnych, wskazuje na zagrożenia i przedstawia prawne aspekty działań użytkowników.

Konkurs odbywa się przy współpracy specjalistów w zakresie tematyki bezpieczeństwa sieciowego z Wojewódzkiej i Miejskiej Komendy Policji w Lublinie, Straży Miejskiej w Lublinie, Polskim Towarzystwem Informatycznym, Politechniką Lubelską, Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej, firmami i instytucjami zajmującymi się bezpieczeństwem w Internecie m.in. Microsoft Polska, Wydziałami Urzędu Miasta Lublin. Podczas konkursu uczestnicy wysłuchali wykładów tematycznych.

Naszą szkołę w finale konkursu reprezentowali uczniowie z klasy 4 TI: Jarosław Skwarek i Łukasz Niedzielski oraz uczeń klasy 2 TI Jakub Jarosz.

W kategorii technikum Jarosław Skwarek zajął II miejsce, a Łukasz Niedzielski III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywał p. Krzysztof Socha, a podczas zawodów opiekował się p. Adam Larwa.

Naszym uczniom gratulujemy uzyskanych wyników!

KS

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 13 lutego 2020 r. 22:56

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...