ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

ROK SZKOLNY 2019/2020

 • Finał 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.

  W dniach 15 – 19 czerwca 2020 roku zespół uczniów z naszej szkoły pod nazwą pewni_siebie w składzie: Paweł Bździuch i Michał Bukryj z klasy 3Ek wzięli udział w finale 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej – oczywiście online.

 • Sukces naszych uczniów w ogólnopolskiej Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej.

  3 kwietnia 2020 r. oficjalnie potwierdzono, że zespół uczniów klasy 3Ek Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju pod nazwą „pewni_siebie” w składzie: Paweł Bździuch i Michał Bukryj zajęli VIII miejsce w Polsce oraz I w województwie lubelskim w II etapie 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.

 • Firma MODEL dla RCEZ.

  W dniu 28 lutego, w piątkowe przedpołudnie, odbyło się uroczyste przekazanie urządzeń sieciowych przez firmę MODEL Biłgoraj dla Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

 • Finał XV Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej.

  Dnia 19 lutego 2020 roku, odbył się w naszej szkole finał XV Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej. W etapie praktycznym znalazło się sześciu najlepszych uczniów spośród 94, którzy uczestniczyli w etapie pisemnym.

 • Za mundurem panny sznurem...?

  W dniu 12 lutego 2020 roku odbyło się spotkanie uczniów klasy III Ti z majorem, mgr inż. Tomaszem Dąbkowskim z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Zamościu. Celem spotkania było przedstawienie uczniom korzyści z wyboru służby wojskowej jako formy pewnej i stabilnej pracy zawodowej.

 • Sukces naszych informatyków.

  W dniu 7 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie zwycięzcy etapów szkolnych z liceum, technikum, szkół podstawowych z Lublina i województwa lubelskiego rywalizowali w XVI Regionalnym Konkursie Informatycznym „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

 • Obchody III Szkolnego Dnia Bezpiecznego Internetu.

  W dniu 11 lutego 2020r.odbyły się w naszej szkole obchody III Szkolnego Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI). Celem DBI było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, uświadomienie zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z zasobów internetowych oraz odpowiedzialności karnej internauty.

 • Spotkanie klasy III TI z doradcą zawodowym.

  W dniu 28 stycznia 2020r. odbyło się spotkanie uczniów klasy III technikum informatycznego z doradcą zawodowym panią Dorotą Skwarek z Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju.

 • VII Konkurs wiedzy z rachunkowości dla szkoł ponadgimnazjalnych.

  Dnia 10 grudnia 2019 roku, Martyna Kryń, uczennica naszej szkoły z klasy 4Ek, została laureatką VII KONKURSU WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA SZKOŁ PONADGIMNAZJALNYCH, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Lublinie we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie.

 • Wycieczka edukacyjna do firmy Model Opakowania.

  W dniach 24-27 listopada, uczniowie klas 4TI i 1TP5 odwiedzili firmę Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju. Grupa Model została założona w 1882 roku w Szwajcarii jako przedsiębiorstwo rodzinne.

 • Pierwsze miejsce w III Konkursie z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw.

  26 listopada 2019 roku 9 uczennic klasy IV Ek: M. Kryń, K. Zań, A. Maciocha, P. Sobań, A. Bździuch, M. Sołtys, J. Krzos, K. Kuczma i A. Oleszek wzięło udział w finale III Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Zamościu.

 • Informatycy wśród najlepszych.

  Uczniowie klasy IV TI – Łukasz Niedzielski i Jarosław Skwarek znaleźli się w finale Ogólnopolskiego Konkursu „IT i Cyberbezpieczeństwo”. Konkurs miał na celu podniesienie poziomu wiedzy informatycznej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

 • Wyróżnione logo.

  Dnia 15 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyła się konferencja podsumowująca konkurs na logo i hasło promujące Powiat Biłgorajski.

 • Konkurs na logo i hasło promujące Powiat biłgorajski.

  Dnia 31 października br. upłynął termin zgłaszania propozycji konkursowych na logo i hasło promujące Powiat Biłgorajski. Uczniowie RCEZ przygotowali wiele ciekawych projektów reklamowych uwzględniających walory przyrodnicze oraz kulturowe naszej Małej Ojczyzny.

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 05 listopada 2019 r. 21:58

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...