ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

Informatycy na konferencji Check IT

W dniu 5.03.19r. uczniowie klas IV TI i III TI, wraz z opiekunami: p. Marzeną Jargieło, p. Krzysztofem Sochą i p. Pawłem Kozioł, uczestniczyli w konferencji CHECK IT organizowanej przez Urząd Miasta Lublin we współpracy z organizacjami informatycznymi i informatycznymi kołami naukowymi działającymi na lubelskich uczelniach wyższych.

Program konferencji obejmował ofertę kierunków studiów informatycznych na lubelskich uczelniach, nowości technologiczne w branży informatycznej oraz praktyczne zastosowania informatyki i przebieg kariery w branży IT.

Były to między innymi warsztaty: "Programowanie w Pythonie – hot or not?Podstawy Pythona + Micro:Bit", "Mobrise, a WordPress, czyli proste strony internetowe w parę minut" i prelekcje: "Co robić, jak żyć? czyli kilka słów o tym jak zacząć swoją karierę w IT", "Daj mi minutę, a powiem ci dlaczego twoja strona internetowa nie jest bezpieczna" i "Komputer na wyciągnięcie ręki czyli kilka słów o tworzeniu aplikacji mobilnych."

Nasi uczniowie brali udział w praktycznych warsztatach przy komputerach i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z branży IT.

Wyjazd zorganizowała p. Marzena Jargieło.

MJ

Ostatnia modyfikacja: środa, 06 marca 2019 r. 15:58

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...