ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

XIV Regionalny Konkurs Informatyczny „Dzień Bezpiecznego Komputera”

W dniu 14 grudnia 2017 r. w małej sali gimnastycznej odbył się etap szkolny XIV Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”, który organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI).

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny.

Na pytania przesłane przez organizatora konkursu odpowiadało 57 uczniów klas: 2 TI, 3 TI i 4 TI. Naszą szkołę w etapie regionalnym w Lublinie w dniu 16 lutego br. reprezentować będą: Agnieszka Okoń i Marcin Paszko z klasy 4 TI oraz Jarosław Skwarek z klasy 2 TI. Laureatom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy!

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. 14:14

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...