Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego,...

Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

W dniu 26 lutego 2019 roku, w naszej szkole odbył się etap szkolny III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”, organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze.

Szkolne jasełka 2018

W czwartek, 20 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali jasełka przygotowane pod opieką katechetek p. Agnieszki Złamańskiej i p. Anety Golby.

Pamiętamy!

W czwartek, 13 grudnia 2018 r. w Sanktuarium Diecezjalnym Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 37. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Eliminacje szkolne konkursu historycznego

W piątek, 12 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje konkursu historycznego „Warto być Polakiem”. Konkurs został zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat nad konkursem objęło Kuratorium Oświaty w Lublinie.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 27 uczniów technikum. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Maciej Kowal z kl. IV TI, Przemysław Kuliński z kl. I AS i Patryk Krawiec z kl. I TM.

Udział w konkursie był jednym z wielu działań podejmowanych przez szkołę w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski. Eliminacje szkolne przeprowadziły p. Maria Lipianin i p. Barbara Pikora-Lewkowicz.

ML