Rok szkolny 2021/2022 Rok szkolny 2019/2020
Maszyn elektrycznych i energoelektroniki Urządzeń elektrycznych Mechatroniki Układów cyfrowych i mikroprocesorowych Urządzeń elektronicznych Sterowników przemysłowych Sieci komputerowych
Podstaw elektrotechniki Urządzeń elektrycznych Maszyn elektrycznych
Pracownia elektryczna i elektroniczna Specjalizacja: sterowniki przemysłowe Układy analogowe dla mechatroników Pomiary elektronicznych układów analogowych Montaż instalacji elektronicznych Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Przygotowanie do egzaminu zawodowego
Ogólnodostępne Logowanie

Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

W dniu 14.12.2021r odbył się szkolny finał Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Uczniowie konkurowali w trzech grupach tematycznych.

Grupa elektryczna: Sebastian Budzyński, Kamil Jeleń, Łukasz Szewc i Paweł Solak z klasy IV TE oraz Paweł Startek z klasy III TE.

Grupa elektroniczna: Damian Kurzyna, Grzegorz Kupczak, Kacper Małysza, Damian Stopyra z kl. IVAS oraz Radosław Rączka z kl.III AS.

Grupa mechatroniczna: Daniel Malec, Szymon Rajter, Szuper Nikodem, Woźny Michał wszyscy z klasy IVTM.

Pierwsze miejsce w grupie elektrycznej zdobył Łukasz Szewc z kl. IV TE, a na drugiej pozycji uplasował się Paweł Solak z tej samej klasy.

W grupie elektronicznej pierwsze miejsce zdobył Damian Kurzyna z kl. IVAS a na drugie miejsce zajął Grzegorz Kupczak ( IV AS ).

W grupie mechatronicznej pierwsze miejsce zdobył Daniel Malec z kl. IV TM i Michał Woźny z kl. IVTM.

Zdobywcy pierwszego i drugiego wezmą udział w kolejnym etapie olimpiady na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, gdzie razem z innymi uczniami z kraju będą rozwiązywali test.

Wszystkim uczestnikom olimpiady szkolnej dziękujemy za udział oraz zaprezentowanie wysokiej wiedzy techniczne.

Rys historyczny Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Początki Olimpiady sięgają roku 1973, w którym to odbyła się jej pierwsza edycja. Była to wspólna inicjatywa uczelni krakowskich i średnich szkół technicznych. Opiekę merytoryczną (pytania, zadania oraz udział w Komisji Konkursowej) zapewniały krakowskie szkoły wyższe, w tym również Akademia Górniczo-Hutnicza. Do tej pory Olimpiadę organizowały szkoły w Białymstoku, Biłgoraju, Gliwicach, Kielcach, Krakowie, Krośnie, Mielcu, Nisku, Nowym Sączu, Tarnowie, Toruniu, Rzeszowie, Wałbrzychu.

OOWEE cechuje się wysokim poziomem merytorycznym, a laureaci i finaliści zostają przyjęci na I rok studiów, z pominięciem warunków rekrutacji na uczelnie małopolskie i uczelnie z sąsiednich województw.

Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
Webdesign by Ernest Kulanin