Rok szkolny 2021/2022 Rok szkolny 2019/2020
Maszyn elektrycznych i energoelektroniki Urządzeń elektrycznych Mechatroniki Układów cyfrowych i mikroprocesorowych Urządzeń elektronicznych Sterowników przemysłowych Sieci komputerowych
Podstaw elektrotechniki Urządzeń elektrycznych Maszyn elektrycznych
Pracownia elektryczna i elektroniczna Specjalizacja: sterowniki przemysłowe Układy analogowe dla mechatroników Pomiary elektronicznych układów analogowych Montaż instalacji elektronicznych Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Przygotowanie do egzaminu zawodowego
Ogólnodostępne Logowanie

Elektrycy w Warszawie

W dniu 22.10.2021r. uczniowie klasy IV TE uczestniczyli w wycieczce programowo- integracyjnej do Warszawy. Opiekę nad młodzieżą sprawowali : Jan Kondrat i Ernest Kulanin.

Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, stare miasto z kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim oraz Bazyliką archikatedralną św. Jana Chrzciciela.

Tego typu wycieczki pozwalają kształtować nawyki kulturalnego zachowania się w miejscach pamięci narodowej oraz integrować uczniów i wzmacniać ich więzi koleżeńskie.

Wycieczka wzbogaciła młodzież o nowe, ciekawe doświadczenia. Był to dzień pełen wrażeń.

Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie. Elektrycy w Warszawie.

Jan Kondrat

Webdesign by Ernest Kulanin