Samorząd Uczniowski


Proszę czekać...

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2017/2018 podjął
następujące działania:

„ Kolejny szachowy sukces Huberta Muchy ”

23 września 2017 roku w Rudniku nad Sanem odbył się „XXVII Ogólnopolski Memoriał Szachowy im. Jana Gietki”, w którym wzięło udział 231 zawodników. Miło nam poinformować, że Hubert Mucha - uczeń klasy 2TM, zajął II miejsce, pokonując tym samym 72 zawodników w swojej grupie. Poziom gry tegorocznego turnieju był bardzo wysoki i wyrównany – między Hubertem a zwycięzcą różnica punktów była minimalna, a o wygranej zadecydowały punkty pomocnicze. Turniej rozgrywany był na dystansie 9 rund, tempem 15 min. dla każdego zawodnika. Nasz uczeń już po raz siódmy brał udział w tym wydarzeniu. W poprzednim roku Hubert zajął III miejsce w grupie B.

Naszemu najlepszemu szachiście raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy nieustającego pasma sukcesów na kolejnych turniejach.

Anna Pluta

„Zebranie”

19.09.2017r. odbyło się pierwsze spotkanie SU podczas którego wybrano władze SU, a także przedstawiono plan pracy tej organizacji na rok szkolny 2017/2018. W zebraniu uczestniczył również wicedyrektor Jarosław Dubiel, który prosił o zgłaszanie inicjatyw do opiekunów samorządu, zachęcał do włączania się w akcje charytatywne oraz życzył wszystkim zebranym owocnej pracy w SU w tym roku szkolnym.

Przewodniczący SU: Patryk Widz kl. 4TI
Z-ca Przewodniczącego SU: Izabela Sadło kl. 3Ek
Kronika: Natalia Deruś i Oliwia Mucha kl. 4TH
Obsługa dźwiękowa: Szymon Wasąg i Krzysztof Zając kl.3TM,
Mateusz Góra i Przemysław Piela kl.2TE
Obsługa fotograficzna: Łukasz Darda kl.2Sa i Agata Piętak 3Ek

„Kiermasz podręczników”

14-15.09.2017r. odbył się w szkole kiermasz podręczników używanych organizowany przez Panią Zofię Marek. Młodzież Samorządu Uczniowskiego aktywnie włączyła się w przygotowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia, które jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Data Osoby zaangażowane
14.09.2017r. „Kiermasz podręczników” Edyta Bogdanowicz 4TH
Dominika Tyszko 4TH
Klaudia Goch 3Ek
Wiktoria Dzido 3Ek
Paweł Blacha 4TA
Marcin Pyzio 4TA
15.09.2017r. „Kiermasz podręczników” Edyta Bogdanowicz 4TH
Dominika Tyszko 4TH
Klaudia Goch 3Ek
Wiktoria Dzido 3Ek
Adam Witko 3Ek