REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2023

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebnej Szkoły 2023".

article and aside

Uczniowie z RCEZ z wizytą w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus

W dniach od 2 do 8 października, 5 uczniów i 2 nauczycieli z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju uczestniczyło wraz z uczniami i nauczycielami z Rumunii, Włoch i Turcji w spotkaniu w Hiszpanii, w ramach projektu ERASMUS+, sektor "Edukacja Szkolna - Partnerstwa Współpracy Szkół". Była to już trzecia wizyta w kraju partnerskim z projektu o tytule: Proper Relationships: Online and Offline, którego głównym celem jest budowanie właściwych relacji w świecie realnym i wirtualnym poprzez podnoszenie świadomości uczniów na temat występowania zjawisk przemocy i cyberprzemocy, a także opracowanie różnych strategii mających na celu zwalczanie wcześniej wspomnianych zjawisk i ich negatywnych skutków.

Podczas wizyty w Hiszpanii uczniowie z „elektryka”, wraz z uczniami i nauczycielami z pozostałych szkół partnerskich, gościli w szkole Collegi Pare Enric d’Ossó w mieście L’Hospitalet de Llobregat, aby pracować nad strategiami i metodami radzenia sobie z nękaniem w zespole klasowym.

Ponadto, uczestniczyli oni w bogatym programie kulturowym, a także zwiedzili najsławniejsze miejsca w Barcelonie takie jak: Szpitał św. Krzyża i św. Pawła (L'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau), Park Güell – duży ogród z elementami architektonicznymi, a także Świątynię Pokutną Świętej Rodziny (Basilica de la Sagrada Familia) – secesyjny kościół w Katalonii o statusie bazyliki mniejszej, uważany za główne osiągnięcie projektanta Antoniego Gaudíego. Pobyt w Hiszpanii był niezwykłym doświadczeniem dla uczniów RCEZ, ponieważ mieszkając u rodzin hiszpańskich, mieli okazję poznać zwyczaje i tradycje kultywowane w tym kraju.

W ramach projektu Erasmus + Proper Relationships: Online and Offline, kolejna grupa uczniów pojedzie w marcu do szkoły w Rumunii, natomiast w maju 2023 roku RCEZ będzie gościć uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich uczestniczących w projekcie.

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA

Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA

Aktualizacja: 21 września 2023 r. 18:31

Twoja Krew Ratuje Życie

Twoja Krew Ratuje Życie

Aktualizacja: 21 września 2023 r. 07:54

Spotkanie Szkolnego Koła Caritas

Spotkanie Szkolnego Koła Caritas

Aktualizacja: 19 września 2023 r. 11:25

17 września – 84. rocznica napaści ZSRR na Polskę

17 września – 84. rocznica napaści ZSRR na Polskę

Aktualizacja: 18 września 2023 r. 01:33

Ogłoszenie dla maturzystów

Ogłoszenie dla maturzystów

Aktualizacja: 16 września 2023 r. 14:39

Ogłoszenie SU

Ogłoszenie SU

Aktualizacja: 18 września 2023 r. 01:33

Narodowe Czytanie w RCEZ

Narodowe Czytanie w RCEZ

Aktualizacja: 12 września 2023 r. 20:28

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop