REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2022

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2022 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2022".

article and aside

Konkursy i olimpiady ogólnokształcące

2022 r.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox

Jeremiasz Osuch - III miejsce w kategorii Eagles

Opiekun: Anna Olszowy

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”

Natalia Niedzwiecka - tytuł laureata oraz I miejsce w województwie lubelskim

Opiekun: Joanna Sidor

Karol Frankiewicz - II miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Adrian Pietryszak - III miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Wiktor Cios - III miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas drugich

Opiekun: Agnieszka Pochodaj

2021 r.

Olimpiada Języka Angielskiego

Alan Obszański - zakwalifikował się do etapu okręgowego.

Opiekun: Anna Olszowy

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"

Paweł Koman - I miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas czwartych

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Alan Obszański - II miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas trzecich

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Karol Frankiewicz - II miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Adrian Pietryszak - III miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus z Języka Angielskiego

Jeremiasz Osuch - Tytuł Laureata IV Stopnia

Opiekun: Anna Olszowy

Grzegorz Cios - Tytuł Laureata V Stopnia

Opiekun: Anna Pluta

Łukasz Kusiak - Tytuł Laureata V Stopnia

Opiekun: Stefan Pindor

Damian Ryczko - Tytuł Laureata V Stopnia

Opiekun: Marzena Kwiatkowska

2020 r.

Ogólnopolska Konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej"

Konrad Ostrowski, Robert Dworniczak, klasa IV TM - tytuł laureatów oraz wyróżnienie I stopnia podczas etapu centralnego.

Opiekunowie: Henryk Kasprowicz, Łukasz Fil

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Grzegorz Cios - II miejsce.

Opiekun: Anna Pluta

Alan Obszański - II miejsce.

Opiekun: Anna Olszowy

Sylwia Paszko - III miejsce.

Opiekun: Anna Olszowy

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Lingua.Plus

Patryk Obszański - laureat III stopnia.

Opiekun: Agnieszka Strzelec

Alan Obszański - laureat III stopnia.

Opiekun: Anna Olszowy

Mateusz Gajur - laureat III stopnia.

Opiekun: Anna Olszowy

Grzegorz Cios - laureat III stopnia.

Opiekun: Anna Pluta

2019 r.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"

Konrad Ostrowski - I miejsce w województwie lubelskim oraz wyróżnienie w kraju.

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Alan Obszański - I miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych.

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Michał Bazan - I miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas drugich.

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”

Konrad Ostrowski - tytuł laureata, I miejsce w kraju, w kategorii klas drugich oraz I miejscew województwie lubelskim.

Paulina Granda - najlepszy wynik w województwie lubelskim w kategorii klas pierwszych.

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Patryk Obszański - I miejsce w województwie lubelskim w kategorii klas trzecich.

Opiekun: Danuta Kryńska

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Jakub Klimczak – laureat III miejsce

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus

Przemysław Paluch - laureat III stopnia

Opiekun: Anna Olszowy

Patryk Obszański - laureat IV stopnia

Opiekun: Agnieszka Strzelec

2018 r.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus

Przemysław Paluch - laureat III stopnia

Opiekun: Anna Olszowy

Patryk Obszański - laureat IV stopnia

Opiekun: Agnieszka Strzelec

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR"

Konrad Ostrowski - tytuł laureata i I miejsce w województwie lubelskim

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND"

Konrad Ostrowski - I miejsce w województwie lubelskim oraz wyróżnienie za wynik ogólnopolski

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski konkurs "Matematyka Plus"

Konrad Mucha – laureat III stopnia

Robert Dworniczak – laureat V stopnia

Adam Bździuch – laureat III stopnia

Opiekun: Ewa Zawiślak

Jakub Łysiak – laureat V stopnia

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolski Konkurs z Mitologii

Konrad Mucha – III miejsce

Opiekun: Alina Szpakowska

2017 r.

Patryk Widz - nominacja na członka Parlamentu Młodzieżowego, na kadencję 2017- 2021

Opiekun: Anna Pluta

XXIV edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Agnieszka Okoń – wyróżnienie

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND"

Konrad Ostrowski - III miejsce w województwie lubelskim

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski konkurs matematyczny MATMIX

Jakub Klimczak – finalista

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolski Konkurs z Mitologii

Patryk Obszański – III miejsce

Opiekun: Alina Szpakowska

2016 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Arkadiusz Niedzielski – laureat III miejsce

Dawid Gruszczyński - laureat

Opiekun: Robert Kleban

Lider Wśród Mówców II Edycji Mistrzostw Debat Oksfordzkich dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Patryk Widz – tytuł Lidera

Opiekun: Anna Pluta

2015 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Mateusz Woch - laureat

Opiekun: Robert Kleban

XXII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Sandra Małek, Agnieszka Okoń, Agata Rataj - II nagroda w kat. prac zbiorowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Opiekun: Anna Ciosmak

2014 r.

XXI edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Anna Grabias, Patrycja Łubiarz, Karolina Szubiak - I nagroda w kat. prac zbiorowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Bernard Łoziński – finalista

Opiekun: Ewa Zawiślak

2013 r.

XX edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Anna Grabias, Patrycja Łubiarz - nagroda przyznana przez miesięcznik "Gościniec"

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Bartłomiej Szeliga - laureat I miejsce

Marek Nizio - laureat II miejsce

Tomasz Iskrzycki – finalista

Szymon Wlizło – finalista

Opiekun: Robert Kleban

2012 r.

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Jarosław Bąk - laureat

Opiekun: Jolanta Rynn

2008 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka Plus"

Marek Lamentowicz - laureat IV stopnia

Marek Kuklis - laureat II stopnia

Opiekun: Robert Kleban

2007 r.

Konkurs fotograficzny "Moja szkoła w obiektywie"

Kamil Łazorczyk - laureat

Opiekunowie: mgr Elżbieta Furmanek, mgr inż. Ernest Kulanin

Ogólnopolski program "Patriotyzm - z pokolenia na pokolenie"

Koordynator: mgr Grażyna Momot

Opiekunowie: mgr Justyna Kulińska, mgr inż. Ernest Kulanin

Ogólnopolski program patriotyczny i społeczny "Moja Rodzina"

Tomasz Franczak - laureat

Opiekunowie: mgr inż. Wiesława Siek, mgr inż. Jarosław Dubiel

2006 r.

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

Katarzyna Jurgielewicz, Sławomir Głuszek, Mateusz Samulak - III miejsce

Opiekun: mgr Mirosław Późniak

2001 r.

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Jarosław Paluch - udział w finałach

Konrad Żołopa - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Jarosław Paluch - I miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

2000 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Konrad Żołopa - I miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Konrad Żołopa, Jarosław Paluch - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1999 r.

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Konrad Żołopa, Jarosław Paluch - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Konrad Żołopa - I miejsce

Jarosław Paluch - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1998 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Paweł Datkiewicz - I miejsce

Opiekun: mgr Robert Kleban

Konrad Żołopa - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Konkurs Matematyczny "Kangur"

Konrad Żołopa - I miejsce w kategorii junior

Jarosław Paluch - II miejsce w kategorii junior

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1997 r.

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Mariusz Franczak - III miejsce

Opiekun: mgr Mirosław Późniak

1996 r.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Paweł Datkiewicz - I miejsce

Maciej Widomski - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1995 r.

Wojewódzki Turniej Wiedzy Chemicznej

Bogdan Skubisz - I miejsce

Marek Kudełka - II miejsce

Piotr Popczak - III miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1994 r.

Olimpiada Fizyczna

Jarosław Siembida - finalista

1993 r.

Olimpiada Wiedzy o Sejmie

Teodor Sikora - laureat

1992 r.

Olimpiada Fizyczna

Jarosław Pietrzyk - VII miejsce oraz udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Helsinkach

1990 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Grzegorz Kowal - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1990 r.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Grzegorz Kowal - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1981 r.

II Olimpiada Samochodowa Makroregionu Południowo - Wschodniego Polski

Marian Berdak - I miejsce indywidualnie, I miejsce zespołowo

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Odbiór świadectw dojrzałości

Odbiór świadectw dojrzałości

Aktualizacja: 30 czerwca 2022 r. 12:39

Przyszli mechatronicy z RCEZ wyróżnieni za innowacje

Przyszli mechatronicy z RCEZ wyróżnieni za innowacje

Aktualizacja: 23 czerwca 2022 r. 07:44

Sportowe podsumowanie roku

Sportowe podsumowanie roku

Aktualizacja: 21 czerwca 2022 r. 16:48

Nasze sztafety najlepsze!!!

Nasze sztafety najlepsze!!!

Aktualizacja: 16 czerwca 2022 r. 13:23

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Aktualizacja: 07 czerwca 2022 r. 13:26

Wycieczka programowa II em

Wycieczka programowa II em

Aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 23:30

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop