REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

article and aside

Inne olimpiady, turnieje i konkursy

2019 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Jakub Klimczak – laureat III miejsce

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus

Przemysław Paluch - laureat III stopnia

Opiekun: Anna Olszowy

Patryk Obszański - laureat IV stopnia

Opiekun: Agnieszka Strzelec

2018 r.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus

Przemysław Paluch - laureat III stopnia

Opiekun: Anna Olszowy

Patryk Obszański - laureat IV stopnia

Opiekun: Agnieszka Strzelec

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR"

Konrad Ostrowski - tytuł laureata i I miejsce w województwie lubelskim

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND"

Konrad Ostrowski - I miejsce w województwie lubelskim oraz wyróżnienie za wynik ogólnopolski

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski konkurs "Matematyka Plus"

Konrad Mucha – laureat III stopnia

Robert Dworniczak – laureat V stopnia

Adam Bździuch – laureat III stopnia

Opiekun: Ewa Zawiślak

Jakub Łysiak – laureat V stopnia

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolski Konkurs z Mitologii

Konrad Mucha – III miejsce

Opiekun: Alina Szpakowska

2017 r.

Patryk Widz - nominacja na członka Parlamentu Młodzieżowego, na kadencję 2017- 2021

Opiekun: Anna Pluta

XXIV edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Agnieszka Okoń – wyróżnienie

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND"

Konrad Ostrowski - III miejsce w województwie lubelskim

Opiekun: Agnieszka Oleszczak- Bryła

Ogólnopolski konkurs matematyczny MATMIX

Jakub Klimczak – finalista

Opiekun: Robert Kleban

Ogólnopolski Konkurs z Mitologii

Patryk Obszański – III miejsce

Opiekun: Alina Szpakowska

2016 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Arkadiusz Niedzielski – laureat III miejsce

Dawid Gruszczyński - laureat

Opiekun: Robert Kleban

Lider Wśród Mówców II Edycji Mistrzostw Debat Oksfordzkich dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Patryk Widz – tytuł Lidera

Opiekun: Anna Pluta

2015 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Mateusz Woch - laureat

Opiekun: Robert Kleban

XXII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Sandra Małek, Agnieszka Okoń, Agata Rataj - II nagroda w kat. prac zbiorowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Opiekun: Anna Ciosmak

2014 r.

XXI edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Anna Grabias, Patrycja Łubiarz, Karolina Szubiak - I nagroda w kat. prac zbiorowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Bernard Łoziński – finalista

Opiekun: Ewa Zawiślak

2013 r.

XX edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Anna Grabias, Patrycja Łubiarz - nagroda przyznana przez miesięcznik "Gościniec"

Opiekun: Anna Ciosmak

Ogólnopolski konkurs "Matematyka w Technice dla Technika"

Bartłomiej Szeliga - laureat I miejsce

Marek Nizio - laureat II miejsce

Tomasz Iskrzycki – finalista

Szymon Wlizło – finalista

Opiekun: Robert Kleban

2012 r.

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Jarosław Bąk - laureat

Opiekun: Jolanta Rynn

2008 r.

Ogólnopolski konkurs "Matematyka Plus"

Marek Lamentowicz - laureat IV stopnia

Marek Kuklis - laureat II stopnia

Opiekun: Robert Kleban

2007 r.

Konkurs fotograficzny "Moja szkoła w obiektywie"

Kamil Łazorczyk - laureat

Opiekunowie: mgr Elżbieta Furmanek, mgr inż. Ernest Kulanin

Ogólnopolski program "Patriotyzm - z pokolenia na pokolenie"

Koordynator: mgr Grażyna Momot

Opiekunowie: mgr Justyna Kulińska, mgr inż. Ernest Kulanin

Ogólnopolski program patriotyczny i społeczny "Moja Rodzina"

Tomasz Franczak - laureat

Opiekunowie: mgr inż. Wiesława Siek, mgr inż. Jarosław Dubiel

2006 r.

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

Katarzyna Jurgielewicz, Sławomir Głuszek, Mateusz Samulak - III miejsce

Opiekun: mgr Mirosław Późniak

2001 r.

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Jarosław Paluch - udział w finałach

Konrad Żołopa - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Jarosław Paluch - I miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

2000 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Konrad Żołopa - I miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Konrad Żołopa, Jarosław Paluch - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1999 r.

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Konrad Żołopa, Jarosław Paluch - udział w półfinałach

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Konrad Żołopa - I miejsce

Jarosław Paluch - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1998 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Paweł Datkiewicz - I miejsce

Opiekun: mgr Robert Kleban

Konrad Żołopa - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

Konkurs Matematyczny "Kangur"

Konrad Żołopa - I miejsce w kategorii junior

Jarosław Paluch - II miejsce w kategorii junior

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1997 r.

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Mariusz Franczak - III miejsce

Opiekun: mgr Mirosław Późniak

1996 r.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Paweł Datkiewicz - I miejsce

Maciej Widomski - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1995 r.

Wojewódzki Turniej Wiedzy Chemicznej

Bogdan Skubisz - I miejsce

Marek Kudełka - II miejsce

Piotr Popczak - III miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1994 r.

Olimpiada Fizyczna

Jarosław Siembida - finalista

1993 r.

Olimpiada Wiedzy o Sejmie

Teodor Sikora - laureat

1992 r.

Olimpiada Fizyczna

Jarosław Pietrzyk - VII miejsce oraz udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Helsinkach

1990 r.

Zawody Matematyczne Szkół Średnich woj. zamojskiego

Grzegorz Kowal - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Zawiślak

1990 r.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Grzegorz Kowal - II miejsce

Opiekun: mgr Ewa Pankowiec

1981 r.

II Olimpiada Samochodowa Makroregionu Południowo - Wschodniego Polski

Marian Berdak - I miejsce indywidualnie, I miejsce zespołowo

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Pamiętamy.

Pamiętamy.

Aktualizacja: 20 września 2020 r. 20:33

Pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego.

Pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego.

Aktualizacja: 20 września 2020 r. 20:33

Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych.

Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych.

Aktualizacja: 20 września 2020 r. 13:04

Egzamin maturalny 2021 - informacje dla Rodziców i Uczniów

Egzamin maturalny 2021 - informacje dla Rodziców i Uczniów

Aktualizacja: 15 września 2020 r. 09:08

Kiermasz podręczników – OFERTY SPRZEDAŻY.

Kiermasz podręczników – OFERTY SPRZEDAŻY.

Aktualizacja: 20 września 2020 r. 20:33

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym.

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym.

Aktualizacja: 15 września 2020 r. 09:08

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop