REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Aktualnosci

 • Kiermasz podręczników.
  Kiermasz podręczników.
  Zgodnie z tradycją szkoły wraz z początkiem września w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbył się kiermasz podręczników szkolnych. W dniach 5-6 września przyjmowane były książki.
 • „Pamiętamy”
  „Pamiętamy”
  W przeddzień 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej złożono wieńce i zapalono znicze pod pomnikiem „PAMIĘCI POLEGŁYCH W WALCE Z NIEMCAMI HITLEROWSKIMI WE WRZEŚNIU 1939 ROKU” oraz pomnikiem „POMORDOWANYCH PRZEZ FUNKCJONARIUSZY NKWD UB W LATACH 1944-1956”.
 • Zebranie Samorządu Uczniowskiego.
  Zebranie Samorządu Uczniowskiego.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności uczniów klas II i III technikum, do pracy w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2019/2020.
 • Ogłoszenie.
  Ogłoszenie.
  W dniu 11 września 2019 r. (środa) w sekretariacie szkoły będą wydawane świadectwa dojrzałości wraz z odpisami oraz informacje o wynikach egzaminu maturalnego.
 • Kiermasz podręczników.
  Kiermasz podręczników.
  W dniach 9-11 września (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. od 9:00 do 13:00 odbędzie się w bibliotece szkolnej RCEZ kiermasz podręczników używanych.
 • Nowy rok szkolny rozpoczęty.
  Nowy rok szkolny rozpoczęty.
  W poniedziałek, 2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Jest to wyjątkowy rok, ponieważ klasy pierwsze do których będzie uczęszczać 539 uczniów (dla porównania – rok wcześniej, naukę w naszej szkole rozpoczynało 246 uczniów) składać się będą z absolwentów szkół podstawowych i absolwentów gimnazjów.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
scrolltop