REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo Olimpiady Techniki Samochodowej

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej zdobyło II miejsce w klasyfikacji placówek samochodowych w Polsce w 2022 r.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2023

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebnej Szkoły 2023".

article and aside

Samochodówka na „wagarach”

21 marca - pierwszy dzień wiosny - klasy 1 Sa i 1 Sb spędziły na wycieczce do Warszawy.

Pobyt w stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Sejmie RP. Trasę zwiedzania obejmowało Centrum dla Zwiedzających (budynek S), przejście podziemnym korytarzem, gdzie prezentowana jest wystawa dotycząca sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, a także makieta współczesnego kompleksu budynków sejmowych, następnie przeszliśmy z panią przewodnik na galerię Sali Posiedzeń Sejmu gdzie wysłuchaliśmy krótkiej prelekcji dotyczącej historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu, a pani poseł na Sejm - Beata Strzałka - opowiedziała o swojej pracy w Sejmie i komisjach sejmowych.

Kolejnym punktem wyjazdu był pobyt w Centrum Nauki Kopernik, gdzie młodzież zaznajamiała się w przystępny sposób z tajnikami nauki.

Następnie udaliśmy się na PGE Narodowy. Tu wraz z przewodnikiem odwiedziliśmy przestrzenie, które każdy kibic musi zobaczyć na własne oczy! Udaliśmy się na główną arenę stadionu, następnie mieliśmy okazję zwiedzić pomieszczenia stadionowe takie jak: szatnie piłkarskie, strefę zawodniczą, z której na murawę wychodzą piłkarze, prestiżowe loże VIP, Press Room. Kluczowym punktem tej wycieczki była wizyta w Control Roomie, nazywanym mózgiem stadionowych operacji.

Pobyt w stolicy zakończyliśmy wieczornym spacerem po warszawskiej starówce.

W późnych godzinach wieczornych, pełni wrażeń i trochę zmęczeni wróciliśmy do Biłgoraja.

Opiekę nad uczniami sprawowały p. Agnieszka Oleszczak- Bryła, p. Monika Popko i p. Anna Grygiel.

A. Oleszczak Bryła

from the youtube channel

OKIEM NASZYCH UCZNIÓW

Technik ekonomista Technik elektronik Technik elektryk Technik informatyk Technik mechatronik Technik pojazdów samochodowych Technik programista Technik rachunkowości
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA

Podium w Finale Krajowym Szkolnej Ligi LA

Aktualizacja: 21 września 2023 r. 18:31

Twoja Krew Ratuje Życie

Twoja Krew Ratuje Życie

Aktualizacja: 21 września 2023 r. 07:54

Spotkanie Szkolnego Koła Caritas

Spotkanie Szkolnego Koła Caritas

Aktualizacja: 19 września 2023 r. 11:25

17 września – 84. rocznica napaści ZSRR na Polskę

17 września – 84. rocznica napaści ZSRR na Polskę

Aktualizacja: 18 września 2023 r. 01:33

Ogłoszenie dla maturzystów

Ogłoszenie dla maturzystów

Aktualizacja: 16 września 2023 r. 14:39

Ogłoszenie SU

Ogłoszenie SU

Aktualizacja: 18 września 2023 r. 01:33

Narodowe Czytanie w RCEZ

Narodowe Czytanie w RCEZ

Aktualizacja: 12 września 2023 r. 20:28

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop