REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2021

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

article and aside

Sukces RCEZ „Rok przed dyplomem”

Uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju podobnie jak w latach poprzednich odnieśli sukces w XV Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem”. Etap regionalny tego konkursu odbył się 10 maja 2021 r. Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną etap regionalny odbywał się w formie testu zdalnego on-line na platformie Forms.

I miejsce zajęli: Paweł Solak w kwalifikacji technik elektryk (opiekun Jan Kondrat) oraz Sebastian Czusz w kwalifikacji technik pojazdów samochodowych (opiekun Tomasz Śliczniak).

Na II miejscu znaleźli się: Weronika Garbacz w kwalifikacji technik ekonomista (opiekun Elżbieta Marczak-Bil), Daniel Malec i Paweł Skobel w kwalifikacji technik mechatronik (opiekun Henryk Kasprowicz), Kamil Jeleń w kwalifikacji technik elektryk (opiekun Jan Kondrat) oraz Dawid Kopiec w kwalifikacji technik pojazdów samochodowych (opiekun Tomasz Śliczniak).

III miejsce zajęli: Kamil Padiasek w kwalifikacji technik ekonomista (opiekun Elżbieta Marczak-Bil), Wojciech Leniart w kwalifikacji technik mechatronik (opiekun Henryk Kasprowicz), Damian Kurzyna w kwalifikacji technik elektronik (opiekun Artur Kłosek). Wyróżnienie otrzymał Adam Borek w kwalifikacji technik informatyk (opiekun Krzysztof Socha.

W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło około 984 uczniów. Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 202 uczniów tworzących 69 zespołów reprezentujących 25 szkół technicznych województwa lubelskiego, którzy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w 15 kwalifikacjach.

Organizatorami konkursu są Nauczyciele Zespołu Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie oraz Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia. Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Uczestnicy, nauczyciele, laureaci i wyróżnieni zostali zaproszeni na konferencję podsumowującą, która odbędzie się dnia 8 czerwca 2021 r. w godz. 12:00-14:00 w formie zdalnej.

Jan Kondrat

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

<strong>UWAGA ÓSMOKLASIŚCI !!!</strong>

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI !!!

Aktualizacja: 28 kwietnia 2021 r. 09:24

Podaruj dziecku radość!

Podaruj dziecku radość!

Aktualizacja: 03 czerwca 2021 r. 20:21

Wyzwanie przyjęte! #challengeniebieskiemotyle2021

Wyzwanie przyjęte! #challengeniebieskiemotyle2021

Aktualizacja: 02 czerwca 2021 r. 11:29

Komunikat Dyrektora z dnia 28 05 2021 r.

Komunikat Dyrektora z dnia 28 05 2021 r.

Aktualizacja: 29 maja 2021 r. 11:00

Sukces RCEZ „Rok przed dyplomem”.

Sukces RCEZ „Rok przed dyplomem”.

Aktualizacja: 26 maja 2021 r. 12:31

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

Technik mechatronik Elektromechanik pojazdów samochodowych Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 RCEZ zaprasza
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop