REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

article and aside

Aktualności

 • Wyróżnienie z Grecji.
  Wyróżnienie z Grecji.

  Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, uczestniczący w realizacji projektu „ Z Eurostażem w przyszłość” w ramach programu Erasmus+ sektor kształcenie i szkolenia zawodowe, zostali wyróżnieni przez organizację Kika Mobility Training Center z siedzibą w Atenach.

  Aktualizacja: 25 stycznia 2021 r. 06:15

 • KOMUNIKAT.
  KOMUNIKAT.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zostaje przedłużone do 31 stycznia 2021 r.

  Aktualizacja: 14 stycznia 2021 r. 15:10

 • Podsumowanie świątecznej zbiórki darów dla zwierząt.
  Podsumowanie świątecznej zbiórki darów dla zwierząt.

  W dniach od 11 do 22 grudnia 2020r. w naszej szkole miała miejsce akcja zbierania karmy oraz potrzebnych darów dla bezdomnych psów i kotów, którymi opiekuje się Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

 • Sukces z języka angielskiego.
  Sukces z języka angielskiego.

  Uczeń klasy II TP5 Alan Obszański zakwalifikował się do etapu okręgowego 45. Olimpiady Języka Angielskiego. Przygotowywał się do tego konkursu pod opieką p. Anny Olszowy.

  Aktualizacja: 08 stycznia 2021 r. 06:21

 • Wyniki rekrutacji uczestników do projektu pt. „Z Eurostażem w przyszłość”.
  Wyniki rekrutacji uczestników do projektu pt. „Z Eurostażem w przyszłość”.

  Dnia 22 grudnia 2020r. zakończyliśmy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do projektu pt. „Z Eurostażem w przyszłość” nr 2020-1-PL01-KA102-079816 realizowanego ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

  Aktualizacja: 08 stycznia 2021 r. 05:51

 • Informacje dla zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji Styczeń 2021.
  Informacje dla zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji Styczeń 2021.

  Na egzamin mogą przyjść wyłącznie osoby bez objawów chorobowych zbieżnych z objawami COVID-19. Uczeń nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą w izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

  Aktualizacja: 05 stycznia 2021 r. 17:26

 • Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2021 roku odszedł od nas na zawsze Ś. P. mgr Andrzej Danilewicz.
 • Zmiana partnera i miejsca odbywania stażu w ramach projektu „Z Eurostażem w przyszłość”.
  Zmiana partnera i miejsca odbywania stażu w ramach projektu „Z Eurostażem w przyszłość”.

  Z uwagi na sytuację związaną z pandemią SarsCov2 zmieniliśmy instytucję partnerską Buiatti s.r.l, Martignacco (Włochy) na Kika Mobility Training Center Ltd, Agios Stefanos (Grecja).

  Aktualizacja: 04 stycznia 2021 r. 16:36

 • Informatory maturalne z aneksami na 2021 rok.
 • Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego obowiązująca w roku szkolnym 2020/2021 - aktualizacja.
 • Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20sierpnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego w 2021 roku - AKTUALIZACJA nr 1.
 • Współpraca z firmą AMBRA S.A.
  Współpraca z firmą AMBRA S.A.

  Nasi uczniowie z Technikum mechatronicznego Robert Dworniczak i Konrad Ostrowski wykonali, na potrzeby pracowni mechatronicznej stanowisko dydaktyczne przedstawiające działanie przykładowego procesu mechatronicznego.

  Aktualizacja: 25 grudnia 2020 r. 13:13

 • Kartki bożonarodzeniowe dla uczniów z Włoch.
  Kartki bożonarodzeniowe dla uczniów z Włoch.

  Uczniowie biorący udział w projekcie Erasmus + Proper Relationships: Online and Offline, w ramach ralizacji zadań projektowych zaplanowanych na grudzień, wymienili się pięknymi i oryginalnymi kartkami świątecznymi z uczniami z Włoch.

  Aktualizacja: 25 grudnia 2020 r. 12:03

 • Idą Święta...
  Idą Święta...

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pracownikom naszej szkoły, a przede wszystkim młodzieży mieszkającej w Internacie RCEZ, składamy serdeczne życzenia.

  Aktualizacja: 19 grudnia 2020 r. 16:30

 • Życzenia Bożonarodzeniowe.
  Życzenia Bożonarodzeniowe.

  Pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w radości, spokoju oraz ciepłej, rodzinnej atmosferze.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 23:38

 • Życzymy nadziei,...
  Życzymy nadziei,...

  Życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Działania projektowe zrealizowane w listopadzie.
  Działania projektowe zrealizowane w listopadzie.

  Uczniowie biorący udział w projekcie Erasmus + Proper Relationships: Online and Offline, w ramach ralizacji zadań projektowych zaplanowanych na miesiąc listopad, wykonali gazetkę ścienną oraz nakręcili i zmontowali filmik z okazji Tygodnia Zwalczania Przemocy (z ang. The Anti-Byllying Week).

  Aktualizacja: 12 grudnia 2020 r. 11:06

 • Wirtualne spotkanie uczestników projektu Erasmus +.
  Wirtualne spotkanie uczestników projektu Erasmus +.

  27 listopada 2020 roku na platformie Google Meet odbyło się pierwsze spotkanie uczniów biorących udział w projekcie Erasmus+ Proper Relationships: Online and Offline.

  Aktualizacja: 12 grudnia 2020 r. 11:06

 • Ogłoszenie !!!
  Ogłoszenie !!!

  W ramach ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu zbiórce karmy oraz darów dla psów i kotów pozostających pod opieką naszej lokalnej organizacji Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”

 • Stan Wojenny.
  Stan Wojenny.

  W nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku władze PRL wprowadziły na terenie całego kraju stan wojenny. Tego dnia zakończył się trwający od Sierpnia 1980 r. czas odzyskiwania przez społeczeństwo swobód obywatelskich.

 • Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oznacza nadzieję na lepszy los dla setek tysięcy dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. W ramach 27. edycji akcji Caritas Polska przygotowała ok. 2 mln świec, które zapłoną na wigilijnych stołach.

  Aktualizacja: 08 grudnia 2020 r. 10:19

 • XXI edycja Góry Grosza.
  XXI edycja Góry Grosza.

  Już w najbliższy poniedziałek, 7 grudnia 2020 r. w naszej szkole rusza XXI edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swoich rodzinnych domach.

 • 6 grudnia - MIKOŁAJKI
  6 grudnia - MIKOŁAJKI

  Mikołajki to święto uwielbiane przez wszystkie dzieci oraz młodzież, szczególnie tą mieszkającą w Internacie RCEZ!

  Aktualizacja: 19 grudnia 2020 r. 16:30

 • Aktualizacja składu Młodzieżowej Rady Internatu.
  Aktualizacja składu Młodzieżowej Rady Internatu.

  Wszyscy członkowie Rady, to osoby godne zaufania, stanowiące wzór dla innych, mające na celu, jak najlepsze reprezentowanie społeczności, w której funkcjonują.

  Aktualizacja: 04 grudnia 2020 r. 06:41

 • Tak.Pomagam!
  Tak.Pomagam!

  Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas również i w tym roku zaangażowali się w ogólnopolską zbiórkę żywności pod hasłem „Tak.Pomagam!”.

  Aktualizacja: 01 grudnia 2020 r. 08:09

 • „Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.”
  „Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.”

  Andrzejki to wieczór wróżb, który przypada na noc z 29 na 30 listopada. Jest to doskonała okazja by wyrazić nasz szacunek dla tradycji oraz obrzędów ludowych. Według dawnych wierzeń, w noc św. Andrzeja młode dziewczęta zbierały się, aby odkryć, jaka będzie ich przyszłość.

  Aktualizacja: 19 grudnia 2020 r. 16:30

 • Komunikat.
  Komunikat.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zostaje przedłużone do 3 stycznia 2020 r. poza wyjątkami dotyczącymi praktycznej nauki zawodu w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe.

  Aktualizacja: 26 listopada 2020 r. 16:37

 • Pamięć.
  Pamięć.

  cień nieobecnego jeszcze chwilę znaczy swój kontur pomiędzy żywymi

 • Rekrutacja na płatne staże rozpoczęta.
  Rekrutacja na płatne staże rozpoczęta.

  POWIAT BIŁGORAJSKI– realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, który obejmuje staże zawodowe realizowane u pracodawcy ze stypendium do 2600 zł dla ucznia.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:04

 • Szkoła do hymnu.
  Szkoła do hymnu.

  We wtorek, 10 listopada 2020 roku nasza szkoła podobnie jak w poprzednim roku wzięła udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Zawodowej polegającej na wspólnym odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:34

 • Staże zagraniczne we Włoszech.
  Staże zagraniczne we Włoszech.

  Projekt praktyk pt: „Z Eurostażem w przyszłość” nr 2021-1-PL01-KA102-079816 realizowany w ramach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe całkowita kwota dofinansowania wynosi 88.090,00 EUR

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:34

 • Komunikat.
  Komunikat.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem, i zwalczaniem COVID-19 zostaje przedłużone do 29 listopada 2020 r.

  Aktualizacja: 05 listopada 2020 r. 12:27

 • Pamiętamy!
  Pamiętamy!

  W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych, 23 października uczniowie Samorządu Uczniowskiego: Piotr Brzyski, Szymon Kowalczyk, Maciej Krukowski oraz Paweł Łuszczek z kl. 2AS5 wraz z panią Urszulą Mazur i panią Anną Pluta udali się na cmentarz przy ul. Krzeszowskiej w Biłgoraju.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Konkurs matematyczny.
  Konkurs matematyczny.

  W czwartek, 22 października 2020 roku w RCEZ w Biłgoraju odbył się pierwszy etap jedenastej edycji konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:33

 • Komunikat.
  Komunikat.

  Od poniedzdziałku 26.10.2020 r. do 08.11.2020 r. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju przechodzi na system nauczania zdalnego.

  Aktualizacja: 23 października 2020 r. 14:32

 • Microsoft Office 365 I Teams w RCEZ.
  Microsoft Office 365 I Teams w RCEZ.

  Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogą bez ograniczeń czasowych korzystać z darmowych za pomocą przeglądarki usług Microsoft Office 365 A1 i Teams. W tym celu należy się zalogować na stronie https://www.office.com/?omkt=pl-pl.

  Aktualizacja: 22 października 2020 r. 18:15

 • Ogłoszenie - zmiana trybu pracy szkoły.
  Ogłoszenie - zmiana trybu pracy szkoły.

  Od 19 października 2020 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju następuje zmiana systemu pracy szkoły.

  Aktualizacja: 20 października 2020 r. 16:23

 • Srebro w Lublinie!
  Srebro w Lublinie!

  Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w Wojewódzka Licealiadzie w Lidze LA, która odbyła się w piątek 16 października w Lublinie. Po ubiegłorocznym triumfie musieliśmy uznać wyższość ZSE-L, gospodarzy imprezy.

  Aktualizacja: 18 października 2020 r. 17:28

 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia dla Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców Internatu RCEZ w Biłgoraju oraz wszystkich pracowników naszej szkoły.

  Aktualizacja: 19 grudnia 2020 r. 16:30

 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wyrazy uznania wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za codzienną pracę wkładaną w kształcenie młodego pokolenia.

  Aktualizacja: 13 października 2020 r. 16:36

 • Akademia Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oraz Uczniom Regfionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju składamy serdeczne życzenia satysfakcji z pracy i nauki oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Mistrzostwa RCEZ w Lekkoatletyce Klas Pierwszych Chłopców.
  Mistrzostwa RCEZ w Lekkoatletyce Klas Pierwszych Chłopców.

  W dniu 6 października na stadionie szkolnym odbyły się Mistrzostwa RCEZ w Lekkoatletyce Klas Pierwszych Chłopców.

  Aktualizacja: 09 października 2020 r. 07:55

 • „Dzień Chłopaka” w Internacie RCEZ.
  „Dzień Chłopaka” w Internacie RCEZ.

  „Dzień Chłopaka” to święto wszystkich Panów, przypadające na dzień 30 września. Nie zapomniały o nim dziewczęta mieszkające w Internacie RCEZ w Biłgoraju. Jak co roku, pamiętały o swoich kolegach.

  Aktualizacja: 19 grudnia 2020 r. 16:30

 • Powiatowy Dzień Olimpijczyka.
  Powiatowy Dzień Olimpijczyka.

  Podczas Powiatowego Dnia Olimpijczyka, który odbył się 29 września 2020 r. uhonorowano uczniów naszej szkoły za osiągnięcia za rok szkolny 2019/2020. Wręczenia nagród (kart podarunkowych) oraz listów gratulacyjnych w obecności dyrekcji RCZE dokonał starosta biłgorajski Andrzej Szarlip oraz Jan Koman – kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:33

 • Najlepsi sportowcy RCEZ w powiecie biłgorajskim.
  Najlepsi sportowcy RCEZ w powiecie biłgorajskim.

  Uczeń klasy III TE Hubert Ćwikła został wybrany najlepszym uczniem - sportowcem w powiecie biłgorajskim. Drugie miejscu przypadło również naszemu przedstawicielowi, jest nim Grzegorz Sobczak z klasy III TM.

  Aktualizacja: 01 października 2020 r. 06:51

 • Odbiór świadectw dojrzałości.
  Odbiór świadectw dojrzałości.

  Aktualizacja: 28 września 2020 r. 08:26

 • Zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu
  Zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pracy w Szkolnym Kole Wolontariatu.

 • RCEZ piąte w kraju!
  RCEZ piąte w kraju!

  Reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju bardzo dobrze zaprezentowała się w ogólnopolskich zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o PUCHAR MINISTRA SPORTU, zajmując drużynowo wysokie V miejsce.

  Aktualizacja: 25 września 2020 r. 07:11

 • „Z Eurostażem w przyszłość” – przebieg praktyk zawodowych.
  „Z Eurostażem w przyszłość” – przebieg praktyk zawodowych.

  W dniach od 01.09.2020r. do 15.09.2020r. uczniowie naszej szkoły odbywali staże w Grecji w trzech zawodach: technik informatyk, technik mechatronik i technik pojazdów samochodowych.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:33

 • Pamiętamy.
  Pamiętamy.

  17 września 2020 roku tj. w osiemdziesiątą pierwszą rocznicę ataku ZSRR na Polskę pani Urszula Mazur oraz uczennice SU: Klaudia Wajler, Agata Rzeźnik, Patrycja Gozdecka oraz Magdalena Kulik z kl. 1ER uporządkowały pobliskie miejsca pamięci.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego.
  Pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego.

  16 września 2020 roku w dużej sali gimnastycznej odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego wybrano jego nowych przedstawicieli oraz przedstawiono plan pracy tego organu na rok szkolny 2020/2021.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych.
  Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych.

  We wtorek 17 września na obiekcie autodromu odbyły się misztrzostwa szkoły w biegach przełajowych. Wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Justyna Szmołda (2EK) wyprzedzając Izę Harkot (3TI) i Wiktorię Głuszczak (1ER).

  Aktualizacja: 20 września 2020 r. 13:04

 • Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - formuła 2017 - informacje dla Rodziców i Uczniów.
  Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - formuła 2017 - informacje dla Rodziców i Uczniów.

  Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie obowiązująca w roku szkolnym 2020/2021.

  Aktualizacja: 05 stycznia 2021 r. 17:26

 • Egzamin maturalny 2021 - informacje dla Rodziców i Uczniów
  Egzamin maturalny 2021 - informacje dla Rodziców i Uczniów

  Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego w 2021 roku.

  Aktualizacja: 20 stycznia 2021 r. 13:01

 • Kiermasz podręczników – OFERTY SPRZEDAŻY.
  Kiermasz podręczników – OFERTY SPRZEDAŻY.

  Poniżej zamieszczamy załączniki z ofertami sprzedaży, które w ciągu ostatnich dwóch tygodni, zostały wysłane na adresy mailowe podane w ogłoszeniu SU o kiermaszu podręczników w fomie online.

  Aktualizacja: 16 grudnia 2020 r. 18:46

 • Egzamin maturalny w terminie poprawkowym.
  Egzamin maturalny w terminie poprawkowym.

  Egzamin maturalny w sesji poprawkowej odbędzie się we wtorek 8 września 2020 r. o godzinie 1400.

  Aktualizacja: 20 stycznia 2021 r. 13:01

 • „Z Eurostażem w przyszłość”.
  „Z Eurostażem w przyszłość”.

  W ramach realizacji projektu Erasmus+ „Z Eurostażem w przyszłość”, dnia 31.08.2020r. grupa 43 uczniów RCEZ wraz z opiekunami wyruszyła na staże do miejscowości Nea Mesangala w Grecji.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:33

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.
  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

  1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W RCEZ dzień ten, podobnie jak we wszystkich polskich szkołach, wyglądał zupełnie inaczej niż zwykle.

  Aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 21:33

 • Plan lekcji na rok szkolny 2020/2021.
  Plan lekcji na rok szkolny 2020/2021.

  Aktualizacja: 22 stycznia 2021 r. 09:14

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Wyróżnienie z Grecji.

Wyróżnienie z Grecji.

Aktualizacja: 25 stycznia 2021 r. 06:15

KOMUNIKAT.

KOMUNIKAT.

Aktualizacja: 14 stycznia 2021 r. 15:10

Sukces z języka angielskiego.

Sukces z języka angielskiego.

Aktualizacja: 08 stycznia 2021 r. 06:21

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop