REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

article and aside

38. rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce

W piątek, 13 grudnia 2019 r. w Sanktuarium Diecezjalnym św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Obchody rozpoczął program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. W poezji, wspomnieniach i utworach muzycznych przypomniano tragiczne wydarzenia z 1981 roku. Upamiętniono ofiary stanu wojennego i wszystkich, których ówczesna rzeczywistość dotknęła. Stan wojenny ograniczył wolność, zastraszył i zniewolił obywateli. Za sprzeciw wobec działań władz, wielu z nich poniosło śmierć. 16 grudnia 1981 roku, podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" zginęło 9 górników, wśród których był pochodzący z Tarnogrodu Józef Giza.

W obchodach udział wzięli: poseł na sejm Beata Strzałka, przedstawiciele władz samorządowych, powiatowych i miejskich, dyrektorzy szkół, przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak również młodzież szkolna i mieszkańcy Biłgoraja. Scenariusz programu opracowali nauczyciele historii, natomiast oprawę muzyczną zapewnił RCEZ-Band.

AG

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop