REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Nowy rok szkolny rozpoczęty

W poniedziałek, 2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Jest to wyjątkowy rok, ponieważ klasy pierwsze do których będzie uczęszczać 539 uczniów (dla porównania – rok wcześniej, naukę w naszej szkole rozpoczynało 246 uczniów) składać się będą z absolwentów szkół podstawowych i absolwentów gimnazjów. Pracę w naszej szkole rozpoczęło również 18 nowych nauczycieli. W roku szkolnym 2019/20 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju będzie liczyć 1235 uczniów i ponad 100 nauczycieli. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów i samych radosnych dni w oczekiwaniu na kolejne wakacje.

GA

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop