REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Aktualności

 • Egzaminy zawodowe w RCEZ.
  Egzaminy zawodowe w RCEZ.
  9 stycznia 2020 roku rozpoczęły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Sesja egzaminacyjna potrwa do 18 stycznia. W Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w sesji zimowej do tego typu egzaminów w 13 kwalifikacjach przystąpi ponad dwustu uczniów i absolwentów kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
 • Podsumowanie ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019” w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej.
  Podsumowanie ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019” w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej.
  Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w XXVII edycję Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ, organizowanej przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Akcji przy Radiu Lublin S.A.
 • Spotkanie opłatkowe organizacji szkolnych.
  Spotkanie opłatkowe organizacji szkolnych.
  W piątek 20.12.2019 r. w świetlicy szkolnej odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Samorządu Uczniowskiego. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele organizacji szkolnych takich jak Szkolne Koło PCK, Szkolne Koło „Caritas” oraz Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami.
 • Szkolne jasełka 2019.
  Szkolne jasełka 2019.
  W czwartek, 19 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bożonarodzeniowy spektakl przygotowany pod opieką katechetek p. Agnieszki Złamańskiej, p. Anety Golby i ks. Mateusza Januszewskiego.
 • Wesołych Świąt.
 • Uroczysta kolacja wigilijna w Internacie RCEZ w Biłgoraju.
  Uroczysta kolacja wigilijna w Internacie RCEZ w Biłgoraju.
  Dnia: 17 grudnia 2019 roku w Internacie RCEZ w Biłgoraju odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna. W pierwszej części spotkania wychowankowie powitali przybyłych gości, wśród których znaleźli się: wicedyrektor szkoły – Pan Jarosław Dubiel, kierownik internatu – Pani Anna Rózańska, ksiądz – Adam Palonka, przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Aneta Furman, wychowawcy oraz młodzież.
 • Życzenia bożonarodzeniowe.
  Życzenia bożonarodzeniowe.
  Życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
 • Pięknie czytali - Olga Tokarczuk Nobel 2018.
  Pięknie czytali - Olga Tokarczuk Nobel 2018.
  Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania odbył się 13 grudnia 2019 r. w bibliotece Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
 • 38. rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce.
  38. rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce.
  W piątek, 13 grudnia 2019 r. w Sanktuarium Diecezjalnym św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
 • „Serce na gwiazdkę”.
  „Serce na gwiazdkę”.
  Zespół muzyczny RCEZ Band pod opieką p. Marcina Łukaszczyka oraz delegacja uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w podsumowaniu akcji charytatywnej dla Piotra Kozaka ucznia Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop