REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

article and aside

Aktualności

 • Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2020.
 • BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA.
  BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA.
  Prowadzimy nabór kandydatów do BRANŻOWEJ SZKOŁY II STOPNIA w zawodach technik elektryk i technik pojazdów samochodowych. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem 84 686 78 79.
 • List Dyrektora Szkoły na zakończenie roku szkolnego 2019-2020.
  List Dyrektora Szkoły na zakończenie roku szkolnego 2019-2020.
  Kończący się dziś rok szkolny był rokiem szczególnym. Znaczna jego część to nauka w systemie zdalnym prowadzona w dotychczas niespotykanej a zarazem trudnej dla nas wszystkich formie.
 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w RCEZ.
 • Życzenia od nauczycieli.
  Życzenia od nauczycieli.
  Życzymy Wam beztroskich wakacji. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia we wrześniu. Mamy nadzieję, że spotkamy się w szkolnych ławkach.
 • List Ministra Edukacji Narodowej na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
  List Ministra Edukacji Narodowej na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
  Minister Edukacji Narodowej skierował dziś, 24 czerwca br. list do szkół i placówek oświatowych z okazji zbliżającego się zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W liście minister przekazał podziękowania dla dyrektorów i nauczycieli za profesjonalne i pełne zaangażowania wykonywanie obowiązków zawodowych, szczególnie w okresie pandemii.
 • Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w województwie lubelskim.
  Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w województwie lubelskim.
  Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020 pragnę złożyc gratulacje oraz njserdeczniejsze życzenia wszystkim Państwu tworzącym społeczność szkół i placówek oświatowych w województwie lubelskim.
 • List Lubelskiego Kuratora Oświaty na zakończenie zajęć w szkołach.
  List Lubelskiego Kuratora Oświaty na zakończenie zajęć w szkołach.
  Dla szkolnych społeczności, zwłaszcza dla uczniów, każdy rok nauki jest ważny i niepowtarzalny. Kończy się etap wytężonej pracy, realizacji wyznaczonych celów mierzonych wynikami promocji, egzaminów czy konkursowych osiągnięć. Zakończenie zajęć roku szkolnego 2019/ 2020 odbywa się w czasie walki z pandemią, która zaburzyła cały dotychczasowy porządek i postawiła przed nami wyzwania, aby żyć, pracować i uczyć się zupełnie inaczej, niż dotychczas.
 • Muzeum Ziemi Biłgorajskiej zaprasza.
  Muzeum Ziemi Biłgorajskiej zaprasza.
  Bitwa pod Osuchami, określana też w literaturze historycznej jako bitwa nad Sopotem, to jedna z największych i najtragiczniejszych bitew partyzanckich w Polsce. Stanowiła ona finał drugiego etapu operacji przeciwpartyzanckiej i pacyfikacyjnej Sturmwind (Wicher) na Lubelszczyźnie w czerwcu 1944 r.
 • Finał 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
  Finał 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
  W dniach 15 – 19 czerwca 2020 roku zespół uczniów z naszej szkoły pod nazwą pewni_siebie w składzie: Paweł Bździuch i Michał Bukryj z klasy 3Ek wzięli udział w finale 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej – oczywiście online.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA ista.ling
scrolltop