REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Aktualnosci

 • Elektronicy w Warszawie.
  Elektronicy w Warszawie.
  W dniach 10 i 11 października klasa 4TA przebywała na wycieczce w Warszawie. W trakcie wyjazdu uczniowie odwiedzili siedzibę firmy Samsung, zapoznając się z najnowszymi mechanizmami bezpieczeństwa, stosowanymi w urządzeniach mobilnych tej firmy. Z racji specyfikacji zawodowej, chłopcy z ogromną ciekawością i zainteresowaniem chłonęli nowinki techniczne tego największego na polskim rynku potentata sprzętu elektronicznego.
 • Powrót na szczyt!
  Powrót na szczyt!
  Zwycięstwem naszych uczniów zakończyła się Wojewódzka Licealiada w Lidze LA, która odbyła się w środę 16 października w Lublinie. Po dwóch latach od ostatniego tryumfu nasi lekkoatleci ponownie są najlepsi w województwie.
 • „Dzień Chłopaka” w Internacie RCEZ.
  „Dzień Chłopaka” w Internacie RCEZ.
  Danuta Rinn śpiewała: Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy... odpowiedź jest bardzo prosta: w Internacie RCEZ! Nasze orły, sokoły i herosy jak każdego roku obchodzili swoje święto.
 • Aktywna Integracja Wychowanków Internatu RCEZ w Biłgoraju.
  Aktywna Integracja Wychowanków Internatu RCEZ w Biłgoraju.
  Uwielbiasz spędzać czas aktywnie? Nasi wychowankowie również! To właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować wycieczkę, dzięki której poznaliśmy się lepiej, a przy tym odkryliśmy nowe pasje!
 • Święto Edukacji Narodowej.
  Święto Edukacji Narodowej.
  W piątek, 11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział uczniowie, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście – reprezentacja Rady rodziców, oraz emerytowani dyrektorzy i nauczyciele RCEZ.
 • Historyczny Awans Dziewcząt w Lekkoatletyce.
  Historyczny Awans Dziewcząt w Lekkoatletyce.
  W październiku bieżącego roku zostały rozegrane zawody lekkoatletyczne w ramach Licealiady Powiatowej. Pierwszą rywalizację dziewczęta stoczyły w ramach Ligi Lekkoatletycznej, w której nasza reprezentacja zajęła III miejsce w powiecie, a dwie zawodniczki uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich. Aleksandra Kostek (IIIEk) w pchnięciu kulą i Monika Kołodziejczyk (IEk) w biegu na 100m. Monika, w półfinałach wojewódzkich zajęła IV miejsce, ze świetnym wynikiem 13.93s.
 • Nietypowa Lekcja Wychowania Fizycznego.
  Nietypowa Lekcja Wychowania Fizycznego.
  W dniu 09.10.2019 klasa I Ek w ramach wycieczki integracyjnej wybrała się do rzeszowskiego parku trampolin „FlyPark”. Młodzież miała okazję spróbować nowych form aktywności fizycznej pod okiem instruktorów akrobatyki sportowej.
 • Bardzo dobra forma naszych lekkoatletów i rekord po 21 latach...
  Bardzo dobra forma naszych lekkoatletów i rekord po 21 latach...
  Pierwsze starty i zdecydowane zwycięstwa naszych reprezentantów zarówno w sztafetowych biegach przełajowych jak i lidze lekkoatletycznej. Nasi uczniowie przyzwyczaili już do zwycięstw na szczeblu powiatowym i rejonowym.
 • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oraz Uczniom Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju składamy serdeczne życzenia satysfakcji z pracy i nauki oraz wszelkiej pomyslnosci w życiu osobistym.
 • „Rowerowa klasa” w akcji.
  „Rowerowa klasa” w akcji.
  W ramach Szkolnego Programu Edukacyjnego „Rowerowa Klasa”, w dniach 24.09 – 2.10.2019r. uczniowie klas technikum: 1AS, 1TE, 1TM oraz klasa 1 dp Branżowej Szkoły uczestniczyli w wycieczkach rowerowych.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop