REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader




Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Aktualnosci

 • Świąteczny kiermasz wypieków dla Piotrka.
  Świąteczny kiermasz wypieków dla Piotrka.
  Również i tym razem wolontariusze Szkolnego Koła Caritas oraz Koła Wolontariatu nie pozostali obojętni na krzywdę innych i zorganizowali 5 i 6 grudnia br. Świąteczny kiermasz wypieków, z którego dochód przeznaczymy dla chorego Piotrka, ucznia ZSBiO.
 • Tak. Pomagam!
  Tak. Pomagam!
  5 grudnia wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w kolejnej edycji akcji Tak. Pomagam! zorganizowanej przez Caritas Polska. Podczas bożonarodzeniowej zbiórki uczniowie zbierali artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, z których najuboższe rodziny przygotują świąteczne posiłki.
 • Czy w laptopie jest fizyka?
  Czy w laptopie jest fizyka?
  28 listopada 2019 r. na zaproszenie p. dyrektor Anny Olszowy naszą szkołę odwiedził dr Waldemar Berej – pracownik Instytutu Fizyki Uniwersytetu Marii Curii – Skłodowskiej. Podczas spotkania z uczniami klasy 4TM oraz 4Ta i 4TE wygłosił wykład pt. „Trzy przykłady laptopowej fizyki”.
 • Graliśmy dla Piotrka.
  Graliśmy dla Piotrka.
  1 grudnia na hali sportowej ZSBiO drużyna RCEZ wzięła udział w charytatywnym turnieju siatkówki, podczas którego odbyła się zbiórka do puszek na leczenie 20-letniego ucznia „budowlanki” Piotrka Kozaka.
 • Lekcja odpowiedzialności udzielona przez funkcjonariuszy policji w Internacie RCEZ.
  Lekcja odpowiedzialności udzielona przez funkcjonariuszy policji w Internacie RCEZ.
  Dnia 3 grudnia 2019 roku, wychowankowie Internatu RCEZ w Biłgoraju uczestniczyli w spotkaniu z policją pt. „ Odpowiedzialność prawna i cyberprzemoc – nieletni wobec prawa”.
 • Wycieczka edukacyjna do firmy Model Opakowania.
  Wycieczka edukacyjna do firmy Model Opakowania.
  W dniach 24-27 listopada, uczniowie klas 4TI i 1TP5 odwiedzili firmę Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju. Grupa Model została założona w 1882 roku w Szwajcarii jako przedsiębiorstwo rodzinne. Pierwszy zakład w Polsce powstał w Biłgoraju w 1997 roku.
 • Sukcesy w konkursach plastycznych.
  Sukcesy w konkursach plastycznych.
  Uczniowie klasy I Ek odnieśli sukces w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju na temat "Co spalamy, to wdychamy".
 • Konkurs  Historyczny  ,,Wolna – Niepodległa’’.
  Konkurs Historyczny ,,Wolna – Niepodległa’’.
  Dnia 29 listopada 2019 roku, o godz. 10.00, w naszej szkole odbyły się eliminacje w ramach Konkursu Historycznego ,,Wolna – Niepodległa’’. Jego organizatorami są : Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Zieliński , Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty.
 • Mistrzowie Rejonu w Pływaniu.
  Mistrzowie Rejonu w Pływaniu.
  Po świetnym występie w zawodach powiatowych, pływacy RCEZ powtórzyli swój wyczyn na szczeblu rejonowym. Nasza sztafeta oraz trzech uczniów w startach indywidualnych wygrali swoje konkurencje i zostali zwycięzcami półfinału Mistrzostw Województwa w Pływaniu, który obył się w środę, 27 listopada w Kraśniku.
 • Pierwsze miejsce w III Konkursie z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw.
  Pierwsze miejsce w III Konkursie z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw.
  26 listopada 2019 roku 9 uczennic klasy IV Ek: M. Kryń, K. Zań, A. Maciocha, P. Sobań, A. Bździuch, M. Sołtys, J. Krzos, K. Kuczma i A. Oleszek wzięło udział w finale III Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Zamościu.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop