REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Spotkanie z rodzicami

W dniu 5 lutego 2019 r. (wtorek) odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami.

Zebranie przebiegać będzie wg. następującego harmonogramu:

Rodzice klas:
1em, 1d, 2d, 2em, 3d, 3em, 1AS, 1Ek, 1Sb, 1TE, 1TI, 1TM, 2Ek, 2TI, 2Sa, 2Sb,
spotykają się o godzinie 16.00 z dyrektorem szkoły w MSG. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami w salach, według przydziału.

Rodzice klas:
2TE, 2AI, 2TM, 3Ek, 3Sa, 3Sb, 3TA, 3TE, 3TI, 3TM, 4Ek, 4Sa, 4Sb, 4TA,4TE, 4TI, 4TM,
spotykają się o godzinie 16.00 z wychowawcami w salach, o godzinie 16.45 udają się na spotkanie z dyrektorem szkoły w MSG.

Jednocześnie informujemy, że inni nauczyciele pełnią dyżur w pokoju nauczycielskim (sala 43), pozostając do dyspozycji rodziców w rozmowach indywidualnych.

A.B.

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Szkolenie systemów połączeń elektrycznych firmy "Wago".

W dniu 06 lutego 2019 r., uczniowie klas IIITE, IVTE i IVTA uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym systemów połączeń elektrycznych firmy ,,Wago ”, stosowanych w układach elektrycznych. Warsztaty dla naszych uczniów zostały przeprowadzone w firmowym samochodzie- laboratorium.

Uczniowie RCEZ na OOWEE.

W dniu 8 lutego 2019 r., na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie odbyła się XLII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Uczeń RCEZ w pierwszej dziesiątce Finału Konkursu Językowego!!!

W dniu 4 lutego 2019r. w Zamościu odbył się Finał IX Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Ogromny sukces mechatroników!

Szymon Wasąg – uczeń klasy 4 TM, a zarazem członek naszego koła mechatronicznego pokonał ponad 60 uczniów z 12 szkół, zdobywając pierwsze miejsce oraz wiele atrakcyjnych nagród na II Turnieju Wiedzy Mechatronicznej w Skawinie.

Turniej klas pierwszych w siatkówce o mistrzostwo RCEZ.

W styczniu br., odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej o mistrzostwo RCEZ. W turnieju wzięły udział wszystkie klasy pierwsze. Po zaciętych i stojących na wysokim poziomie meczach, mistrzami szkoły zostali uczniowie klasy I TM.

II Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu.

W dniu 5 lutego 2019r.odbyły się w naszej szkole obchody II Szkolnego Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI).

Jakie są Twoje cele, już wiesz?

W czwartkowe popołudnie, 31 stycznia br., młodzież mieszkająca w Internacie RCEZ uczestniczyła w spotkaniu na temat: „Poczucie wartości, a osiąganie wyznaczonych celów”, które przeprowadziła psycholog Marta Dołomisiewicz-Misiura.

„Twoja krew ratuje życie”.

W dniu 31 stycznia 2019 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz kolejny została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop